Geriausias miesto viešbutis

"Vila Chateau Amber ""VIP Event Servis"""
"Vila Chateau Amber ""VIP Event Servis"""
Balsai: 0
Aprašymas
"Vila Chateau Amber ""VIP Event Servis""" Palanga, gatvė Naglio, 17 Vila Palangoje pailsėti jus kviečia ant pačio gintarinio Baltijos jūros kranto... Gaiviai kvepiančiame pušynėlyje... Ten, kur veda siauras smėlio takelis... Ten, kur raminančiai ošia Baltijos jūra... Įsiliejusi į tylų, jaukų gamtos kampelį...
Sveikatos centras „ENERGETIKAS“
Sveikatos centras „ENERGETIKAS“
Balsai: 0
Aprašymas
Sveikatos centras „ENERGETIKAS“ Palanga, gatvė Kuršių, 1 Mielas lankytojau, dziaugiames, kad apsilankete musu internetiniame portale. Tikimes, kad cia rasite visa Jus dominancia informacija apie sveikatos centra „Energetikas“ bei musu siulomas paslaugas. Galima prisiminti Hipokrata, kuris yra pasakes, kad „pati gamta gydo“. Sis posakis labai tinka musu pajurio zonai. Harmonijos ir sveikatos pirmiausiai reikia ieskoti gamtoje. Gamta mums suteikia visa, ko reikia fizinei ir psichinei sveikatai. I Baltijos pajuri mus veja vidine ismintis - organizmas reikalauja jodo. Sis mikroelementas butinas, kad organizmas fukcionuotu normaliai. O pajuryje jo i valias!
Apie konkursą

Viešbučiai, yra būtinas atributas kiekviename kurorte. Ir mes pradedame konkursą pavadinimu "Geriausias miesto viešbutis". Nugalėtojai bus nustatomi pagal surinktų balsų skaičių.
Kviečiame balsuoti už viešbutį, kuris, jūsų manymu, atitinka visus kriterijus - komfortas, kaina, architektūra, vieta.
Išrinkite viešbutį, kuriuo galima didžiuotis!