Ryškiausioje operoje „Pajacai“ žibės ir „Diamonds show“ merginos

Žaneta Skersytė

Meninės gimnastikos atstovės „Diamonds show“ merginos jau ruošiasi pasirodymui operoje „Pajacai“, kurią  lapkričio 9 ir 10 d. bus galima išvysti Žvejų rūmuose, Klaipėdoje. Dėl savo lankstumo gyvatėmis pramintų merginų „Diamonds show“ vadovė Irma Kopaniovaitė-Kamarūnienė sako, kad gimnastėms didelė garbė dirbti vienoje scenoje su tokiomis žvaigždėmis kaip Kristian Benedikt. „Stebėti scenos profesionalus dirbančius, pajausti jų požiūrį į darbą – yra geriausia mokykla ir motyvacija siekiant vis geresnių rezultatų“, – sako ji.

Rugger`o Leoncavall`o opera „Pajacai“ pasakoja apie klajojančią komediantų trupę. Dalios Ibelhauptaitės režisuota opera išsiskiria turtingu, tirštu scenos pasauliu, kuriame greta ryškiausių solistų pasirodo „Diamonds show“ merginos, oro akrobatai, gimnastai, klounai, net ir cirko gyvūnai.

Apie „Diamonds show“ merginų pasirodymą operoje „Pajacai“pasakojavadovė Irma Kopaniovaitė-Kamarūnienė.

 – Kuo jums įsimintinas pasirodymas operoje „Pajacai“?

Opera „Pajacai“ – pirmas mūsų pasirodymas teatre. Jaudinanti ir įdomi patirtis pamatyti teatrą „iš vidaus“. Repeticijos, aktorių darbas ir tapatinimasis su personažais, režisieriaus įdedamos pastangos, dekoracijos – kiekviena detalė mums buvo ypatinga.

Mūsų užduotis: papildyti spektaklį šou elementais. Įnešti į operą tam tikrų cirko prieskonių atliekant gimnastikos šokių judesius ir triukus. 

Labai džiaugiamės pažintimi su Dalia Ibelhauptaite, kurios dėka gavome šią galimybę ir tikimės, kad nenuvilsime ir pateisinsime lūkesčius.

– Kuo planuojate nustebinti publiką artėjančiame pasirodyme?

Kiekvienoje operoje dalyvauja vis po naują merginą. Visos mūsų grupės merginos norėjo patirti ką reiškia tapti operos dalimi, ką reiškia dirbti teatre su šios srities profesionalais. Tokia galimybė pasitaiko retai, todėl tik tokiu būdu – keičiant merginas – gali tobulėti visa komanda.

– Darbas su garsiausiais atlikėjais: koks jis?

– Mums didelė garbė dirbti vienoje scenoje su tokiomis žvaigždėmis kaip Kristian Benedikt, kuris dainuoja Niujorko „Metropolitan“ operoje. Stebėti scenos profesionalus dirbančius, pajausti jų požiūrį į darbą yra geriausia mokykla ir motyvacija siekiant vis geresnių rezultatų. Mums tai jau trečioji opera „Pajacai“, tad bus labai įdomu palyginti, kaip tuos pačius personažus kuria vis kitas solistas. Juk kiekvienas jų įneša dalelę savęs ir savaip nuspalvina savo herojus.

Opera „Pajacai“ turi nepaprastą atmosferą, kurią jaučia ne tik žiūrovai, bet ir atlikėjai. Čia visai nesvarbu ar tu žvaigždė, ar mažiau žinomas... Kūrybinė grupė ir atlikėjai – labai draugiški, paslaugūs, malonūs ir vieningai siekiantys bendro tikslo. Tai, mūsų manymu, parodo didžiausią profesionalumą.

– Gal operoje „Pajacai“ būta netikėtumų?

– Buvo situacija, kuri pasitaiko labai retai... Dieną prieš pasirodymą vienai iš mūsų šokėjų per repeticiją lūžo nosis. Visą naktį praleidome ligoninėje, o daktarams leidus, išvykome tiesiai į repeticijas.

– Ar seniai gyvuoja jūsų kolektyvas? Kur dažniausiai pasirodote?

– Mūsų kolektyvas įsikūrė 2012 m. Gruodį prasidės septintasis mūsų gyvavimo sezonas. Dažniausiai pasirodome privačiuose įmonių renginiuose, miesto šventėse, gimtadieniuose, vestuvėse ir pan. Tikriausiai nėra tokio renginio kur mes netiktume. Repeticijų intensyvumas priklauso nuo renginių grafiko. Daugiausia repetuojame prieš žiemos ir vasaros sezonus. Kartais galime sau leisti pailsėti, tačiau būna tokių dienų, kai repeticijos trunka ir po aštuonias valandas.

– Ar liko dar kažkas kas net Jums būtų iššūkis?

– Kurdamos kiekvieną numerį, bendraudamos su organizatoriais, keliame sau vis didesnius tikslus ir iššūkius.Kas prieš porą metų galėjo atrodyti sunku ar neįmanoma, šiandien įprastas pasirodymas. Esame tikrų tikriausios ekstremalės ir sudėtingų užduočių gerbėjos. Dieviname atlikti tai, ko nedaro ir negali niekas kitas. Esame tikros, kad visuomet viskas priklauso tik nuo noro, užsispyrimo ir įdėto darbo.

– Kokiose veiklose dar savęs neišbandėte? Apie ką pasvajojate?

– Išbandėme teatrą, o dabar gal laikas pamėginti kiną? Juokauju.

Mūsų kolektyvo didžiausias noras – kasdien vis labiau tobulėti ir siekti to, kas šiandien vis dar atrodo neįmanoma. Sakoma: jeigu Jūs apie tai svajojate, tai Jūs galite tai padaryti!

„Diamonds show“ nuotr.

opera Pajacai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
18 peržiūrų lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...