Apskrities kriminalai: aptiktas naminės degtinės fabrikėlis

Antradienis

Į Klaipėdos m. PK kreipėsi moteris, gim. 1988 m., kuri pareiškime nurodė, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 3.15 val., lošimų automatų salone Taikos pr. pastebėjo, jog nuo staliuko kažkas pavogė mobilųjį telefoną, o iš rankinės – piniginę, kurioje buvo 700 eurų, asmens tapatybės kortelė ir kitos įvairios kortelės. Padaryta žala – apie 800 eurų.

Į Klaipėdos m. PK su pareiškimu kreipėsi vyras, gim. 1962 m., pranešdamas apie tai, kad 14.30 val. į jo butą Minijos g. atėjo nepažįstamas vaikinas, kuris paprašė paskolinti telefoną. Davus telefoną, jaunuolis su įrenginiu pabėgo. Dėl šio įvykio nukentėjusiajam padaryta 200 eurų žala.

Klaipėdos m. PK gautas vyro, gim. 1990 m., pareiškimas apie tai, kad sekmadienio naktį, apie 4 val., bare Danės g. pastebėjo, jog iš rūbinės yra pavogta jo striukė, mobiliojo ryšio telefonas, piniginė su asmens tapatybės kortele bei pinigais, 80 eurų. Visas nuostolis – 290 eurų.

Apie 7.45 val. pastebėta, kad J. Zauerveino g., Klaipėdoje, nuo UAB priklausančio automobilio „Porshe Cayenne“ pavogti priekiniai žibintai. Padaryta beveik 5000 eurų žala.

Trečiadienis

Klaipėdos m. PK gautas moters, gim. 1974 m., pareiškimas apie tai, kad 13.40 val. Šilutės pl., parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelėje, lipdama iš mašinos pametė telefoną, kurio vertė – 300 eurų. Peržiūrėjusi vaizdo kamerų įrašus, ji pamatė, kaip asocialus asmuo pakelia telefoną nuo žemės ir pasišalina. Nuvykus į lombardą Taikos pr. telefonas rastas ir paimtas.

Klaipėdos rajono PK gautas vyro, gim. 1986 m., pareiškimas apie tai, kad apie 8.30 val. pastebėjo, jog Žaliojoje g. Derceklių k. Klaipėdos r., išlaužus lauko duris, buvo patekta į jam priklausantį statomą namą, iš kurio vidaus pagrobti įvairūs įrankiai. Padaryta 3330 eurų žala.

Apie 11 val. Rietavo sav., Pajūrio k., rasta įranga, skirta naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti ir apie 20 litrų pagaminto stipraus alkoholio. Be to, įvykio vietoje metalinėse talpose rasta apie 150 litrų galimai raugo. Sulaikytas naminius stipriuosius gėrimus gaminęs 1953 m. gimęs vyriškis.

Apie 18.45 val. užregistruotas pranešimas, kad Klaipėdoje, Smiltelės g., bute greičiausiai rūkomos narkotinės medžiagos. Pranešėjas buvo galimai neblaivus, kalbėjo sunkiai, bet teigė užuodęs kvaišalus. Policijos pareigūnams patikrinus informaciją, buto virtuvėje, ant stalo, rasta įranga kanapių dervai trinti, o 1994 m. gimęs buvęs vaikinas pateikė lankstukus su galimai narkotinėmis medžiagomis. Jaunuolis sulaikytas ir uždarytas areštinėn.

Ketvirtadienis

Vingio g. Klaipėdoje, bute, vyras, gim. 1943 m., trenkė savo sutuoktinei, gim. 1932 m., medine lazda per rankas ir kojas, taip sukeldamas fizinį skausmą. Vyriškiui nustatytas vidutinis (1,63 prom.) neblaivumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 18 val., Naujojo Sodo g. Klaipėdoje, atėjęs į lošimo namus, 1991 m. gimęs vyras rūbinėje pasikabino pūkinę garsaus prekės ženklo striukę, kurios apie 7 val. neberado. Striukėje buvo ir raktų ryšulys. Padaryta žala – 210 eurų.

Apie 18.26 val. Veterinarijos g., Klaipėdoje, pagal pranešimą dėl keliamo triukšmo atvykusiems policijos pareigūnams kieme pasipriešino vyras, gim. 1980 m. Vengdamas sulaikymo, jis du kartus spyrė policijos pareigūnui, gim. 1993 m., į koją, tokiais savo veiksmais sukeldamas jam fizinį skausmą. Gautas pranešimas iš ligoninės apie tai, kad pareigūnui nustatyta diagnozė: pėdos piršto pamatinio pirštakaulio lūžis. Įtariamasis alkoholio matuokliu pasitikrinti girtumą atsisakė. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

naminės degtinės fabrikėlis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
88 peržiūros lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...