Plinta žinutės dėl bilietų į SEL koncertą: jei nori – stok į Darbo partiją

G.Bitvinsko nuotr.

Greta Ališauskaitė

Viešai pažadėjusieji Darbo partijos gretas išplėsti ir reitinguose pakilti į populiauriausių trejetuką, regis, užsimojo iš peties. Lrytas.lt skaitytojai pranešė, kokių kvietimų sulaukė stoti į Darbo partiją. Kvietimą lydi ir dovanos – bilietai į SEL koncertą.

Ši partija ne kartą pagarsėjo savo metodais tiek pritraukiant naujus žmones, tiek auklėjant savo partijos narius.

Bilietai už narystę Darbo partijoje

Lrytas.lt sulaukė kelių pasipiktinusių skaitytojų laiškų, kurie prašė pasidomėti partijos metodais. Žmonės rašo, kad sulaukė trumpųjų SMS žinučių su pasiūlymu stoti į Darbo partiją ir už tai atsiimti bilietus į artėjantį SEL koncertą.

Žinutes žmonės gavo iš neaiškios moters Erikos, kuri nepaaiškino, kaip gavo jų telefono numerį.

Įvykdžius sąlygą – įstojus į partiją – ji nurodė kreiptis į Antoną Čeponą. Vis dėlto skaitytojai tikino, kad į partiją stoti nesinori. „Bilietų į koncertą gal ir norėtųsi, tačiau stoti į partiją, kurios skyriams vadovauja ne tik teisti, bet ir iš tarybos išmesti pirmininkai, netraukia“, – rašė skaitytoja Vilma.

Žmonės skundžiasi sulaukę Darbo partijos kvietimų stoti į ją dėl bilietų į koncertą. 

Tokio nario nerado

Darbiečių platintus pasiūlymus pakomentavo partijos informacijos centro vadovė Ingrida Karpuškaitė. Ji portalui lrytas.lt nurodė, kad patikrino duomenų bazę ir jokio Antono nerado. „Asmens nei su C nei su Č raide pavardėje Darbo partijoje nėra ir niekuomet nebuvo“, – tikino I.Karpuškaitė.

Lrytas.lt susisiekė su mistiniu Antonu ir vyras trumpai patvirtino, kad tikrai esąs Antonas, bet apie jokius bilietus nieko nežinąs. Trumpai piktu tonu pasakęs, kad yra užsienyje, numetė ragelį. O štai su Erika dėl stojimo į partiją nepavyko susisiekti – ji ragelio nepakėlė.

„Tai – ne pirma provokacija prieš Darbo partiją. Jau esame pripratę. Į Darbo partiją žmonės stoja laisva valia, vedami idėjų ir noro dirbti. Tokių, prie partijos vairo stojus V.Uspaskichui, jau apie pusę tūkstančio. Mes niekada neskatinome ir neskatinsime prisijungti prie mūsų gretų jokiais bilietais ar kitomis panašiomis priemonėmis“, – tokiu atsakymu pasidalijo partijos informacijos centro vadovė.

Instrukcijos, kaip „skleisti teisingas žinias“

Dar kovo mėnesį pasipiktinę partijos nariai kreipėsi į žiniasklaidą ir paviešino, kokias gavo instrukcijas iš partijos informacijos centro.

Išplatintose gairėse buvo nurodoma, kad po straipsniais internete, kurie susiję su Darbo partija ar jos lyderiu, būtina palikti pozityvių komentarų, nes „jie padėtų skleisti teigiamą žinią“.

Siųstuose laiškuose buvo matyti, kad partijos narių prašoma išsaugoti siunčiamus komentarus ir mėnesio pabaigoje juos pateikti partijos informacijos centrui.

Rašydami daugiau nei vieną komentarą vartotojai skatinami pasirinkti „kas kartą vis kitą vardą“. Išplatintame laiške teigiama, kad visas straipsnių, į kuriuos reikia reaguoti, nuorodas partijos nariai gaus laišku, be to, pažymėta, kad „reaguoti  būtina“. Ir toks laiškas iš tikrųjų juos pasiekė: jame – nuorodos į partijos įkūrėjo V.Uspakicho internete skelbtas publikacijas.

Tą kartą I.Karpuškaitė patvirtino, kad gairės partijos nariams apie tai, kaip rašyti komentarus internete, buvo ruošiamos, tačiau pažadėjusi pateikti platesnį komentarą jo taip ir nepateikė.

lrytas.lt

DARBOPARTIJA DARBIEČIAI BILIETAI SMS SEL
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
21 peržiūra lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...