Apskrities kriminalai per savaitę: vieni „nurengė“ automobilį, kiti – dviratį

Vasaros sezoną apskrities policijos pareigūnai registruoja daugiau nusikaltimų ir nusižengimų. „V.P.“ nuotr.

Šeštadienį apie 23:40 val. Klaipėdoje, Tiltų g. praeivis sučiupo 1966 m. gimusį, neblaivų (1.80 prom.) asmenį grafičiu išpaišiusį paminklą „Vieningai Lietuvai“ ir perdavė pareigūnams. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Šeštadienį Skuodo rajone, Mažųjų Rūšpių kaime, pareigūnai sustabdė automobilį „Opel Astra“, vairuojamą 1954 m. gimusio telšiškio. Automobilio bagažinėje rasti du 5 litrų talpos plastiko buteliai su bespalviu skysčiu turinčiu naminės degtinės kvapą.

Tą pačią dieną Rietavo rajone, greta tvenkinio esančioje pievoje, rastas 1959 m. gimusio vyro kūnas su daugybiniais sužalojimais įvairiose vietose, plėštinėmis žaizdomis, pirminiais duomenimis įtariama, jog vyrą mirtinai sužalojo jautis.

Pirmadienį į Palangos policiją kreiptasi dėl elektrinio motorolerio vagystės. 1994 m. gimęs vaikinas iš nuomos punkto išsinuomojo transporto priemonę ir iki šiol josnegrąžino. Žala tikslinama.

Trečiadienį du poilsiautojai nurodė, kad Palangoje, Užkanavės g., iš poilsio namų teritorijos, ilgapirščiai nugvelbė dviratį, o vieną dviratętransporto priemon „nurengė“ - paliko tik rėmą, pasisavindami kitas detales ir priedus, vertus 1294 eurų. kitas poilsiautojas neteko panašaus dviračio „Canyon Grand Canyon CF SL 8.9 Oneby“, kurio vertė 1500 eurų.

Tą pačią dieną į Palangos policijos komisariatą kreipėsi ir dar vienas šių poilsio namų gyventojas, nurodydamas, jog iš kambario pagrobta fotokamera, verta 350 eurų.

Sekmadienį, apie 2 val., gautas pranešimas, kad Naikupės g., Klaipėdoje, kazino kilo muštynės, apgadintas turtas. Nustatyta, kad lošimų automatų patalpose kilo muštynės tarp keturių asmenų -  1987 m. gimusio lankytojo (1,86 prom.), 1990 m. ir 2002 m. gimusių klientų (1,11 prom.) ir 1990 m. gimimo lošėjo (1.72 prom.). Du nukentėjusieji muštynėse išvežti į ligoninę.

Sekmadienį Plungės mieste pranešėjas po nakties rado iš chuliganiškų paskatų sugadintą jam priklausantį automobilį „Audi 80“, kuris stovėjo garažų bendrijoje. Automobiliui išmušti langai, sulamdytas stogas, į baką pripilta žvyro, nutraukti laidai, nudaužyti veidrodėliai. Padaryta 430 eurų turtinė žala.

Pirmadienį Klaipėdos rajono Ližių kaime, šalia ežero, sodybos teritorijoje, žolėse rastas nenustatytos lyties bei tapatybės irimo stadijos lavonas su rūbais - žalios spalvos striuke, kareiviškomis kamufliažo kelnėmis. Įtariama, jog kūnas gali būti dar 2016 m. dingusio be žinios vyro.

Antradienį Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl sukčiavimo. Pranešta, jog dar liepos 25 d. interneto portale radęs skelbimą apie parduodamus šildymo briketus, nukentėjusysis pervedė į uždarosios akcinės bendrovės sąskaitą 1100 eurų už 24 paletes briketų, tačiau sutartą dieną prekė nepristatyta, pinigai negrąžinti.

Trečiadienį 15 val. 1961 m. gimusi moteris paskambino policijai ir pranešė, kad jos namuose Klaipėdos rajone, Glaudėnų kaime, yra sumuštas apie 50 m. vyras, jis kraujuoja, miršta. Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą neblaivi (4.54 prom.) moteris nuvedė juos iki už uždaryto sąvartyno esančio namelio, kur viduje prie durų gulėjo vyras. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro biologinę mirtį. Ant mirusiojo nugaros matėsi durtinė žaizda. Ekspertai nurodė, kad mirtis veikiausiai smurtinė, aptikti keturi dūriai, iš kurių vienas pataikė į širdį. Įtariamoji sulaikyta.

Ketvirtadienį į Klaipėdos pareigūnus kreipėsi 1946 m. gimusi moteris pranešdama, kad apie 08.45 val. Vingio gatvėje, Klaipėdoje, iš bankomato pamiršo pasiimti išduotus 300 eurų, o grįžusi jų neberado. Ji įtaria, kad pinigus pasisavino už jos buvęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Ketvirtadienį 19 val., Palangoje, Mėguvos g., pareigūnai sulaikė neblaivų automobilio „Škoda Superb“ vairuotoją, gimusį 1985 m. Vairuotojui nustatytas 1,60 prom. girtumas, jis sulaikytas.

„V.P.“ inf.

Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
47 peržiūros lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...