Maksimas Galkinas sausakimšoje Palangos salėje šaipėsi iš D.Grybauskaitės ir kaltinimų Rusijai

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Ketvirtadienio vakarą Palangoje Andriui Mamontovui ir Domantui Razauskui teko savotiškai konkuruoti su Alos Pugačiovos vyru komiku Maksimu Galkinu. Šiltą vakarą poilsiautojai galėjo rinktis vieną iš trijų koncertų skirtingose vietose. Bilietai į Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymą Palangos koncertų salėje buvo išparduoti prieš jo pradžią.

„Labas vakaras“ – lietuviškai pasisveikino Rusijos parodijų meistras. „Atvykau į gimtąją Lietuvą“, – pareiškė komikas ir sukėlė plojimų bangą. Palanga – dieviškas kraštas, komplimentus žarstė garsusis Rusijos komikas sausakimšai Palangos koncertų salei. Taip prasidėjo Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymas Palangoje, kur neišvengta ir politinių temų, ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pašiepimo.

Kaltinimus pavertė juoku

Jis pasirodymą iškart pradėjo nuo Rusijos aktualijų apie pensinio amžiaus kėlimą, kas Rusijoje sukėlė nepasitenkinimo bangą. Tiesa, tiesiogiai valdžios nekritikavo.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

M.Galkinas paminėjo ir kitas Rusijos aktualijas, neištikimybės skandalus, kurie Lietuvoje nebuvo nušviesti, tačiau publika pasirodė gerai susipažinusi – Rusijos televizijose tai plačiai skambančios istorijos.

Tiesa, paminėjo ir tai, dėl ko Kremlius yra kaltinamas – kišimusi į rinkimus kitose šalyse.

„Jeigu mes būtume kišęsi į rinkimus Amerikoje, tai ten būtų laimėję „Vieningos Rusijos“ kandidatas“, – pokštavo komikas, nuleidęs juokais Vakarų kaltinimus Kremliui. Rusijoje valdančioji partija yra „Vieningoji Rusija“.

Šaipėsi iš D.Grybauskaitės pigių skrydžių

„Kodėl taip Grybauskaitė nemėgsta Vladimiro? Mačiau, ji skrido ekonomine klase, tiesa, už jos nebuvo nieko, tai gal vietų neišpirko? – pašiepė Lietuvos vadovę parodijuotojas. – Įsivaizduojate Vladimirą ekonominėje klasėje? Jūsų Dalia kažką turi“.

„Facebook“ nuotr./Dalia Grybauskaitė pakeliui į Londoną

Per du tūkstančius žiūrovų talpinančioje salėje griausmingas juokas. Čia komikas turėjo omenyje tuščias vietas lėktuve už D.Grybauskaitės nugaros. M.Galkinas šaipėsi esą jos buvo visos išpirktos prezidentūros.

Taip jis priminė atvejį, kai Lietuvos vadovė 2013 m. balandį skrido pigių skrydžių kompanijos „Wizzair“ lėktuvu į Londoną oficialaus vizito ir apie tai paskelbė feisbuke.

„Dalia iz dalia posilala tralialia“, – savo tirada vėl sukėlė juoko bangą komikas primindamas prastus V.Putino ir D.Grybauskaitės santykius.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Jis pašiepė ir buvusių Rusijos prezidento rinkimų kandidatus, o daugiausia dėmesio skyrė Ksenijai Sobčiak. „Sutikau ją oro uoste šeštą ryte, sakau, ko tau į tą Murmanską, sako, suagituosiu rinkėjus. Klausiu – gal be reikalo ten. Šalta ten“, – kalbėjo M.Galinas. Pašiepdamas K.Sobčiak kalbėjimo manierą M.Galkinas juokėsi iš kandidatės vizito Murmanske.

M.Galkinas pašiepė ir kitą žinomą Rusijos politiką Vladimirą Žirinovskį, kuris „kartą per kelis metus kyla iš karsto“. V.Putino vardas taip pat ne kartą buvo minėtas komiko programoje.

„Jis net gervėms parodė, kur skristi“, – šmaikštavo komikas, primindamas išjuoktą 2012 metais nufilmuotą Rusijos prezidento skrydį parasparniu kartu su paukščiais.

Scanpix nuotr./Vladimiras Putinas skrido su gervėmis

Juokėsi iš alkoholio prekybos apribojimų Lietuvoje

M.Galkinas klausė Palangos publikos apie didžiausias problemas Lietuvoje. Nuolat remontuojami keliai, alkoholio prekybos ribojimai, didelės baudos už greičio viršijimą – skriejo atsakymai iš salės. „Alkoholis tik iki trijų sekmadieniais?

Tai ko jūs tylit?“, – negalėjo patikėti M.Galkinas. Parodijuodamas kitus komikus jis perteikė Lietuvos problemas.

„Skundžiatės remontuojamais keliais? Ten niekada neremontuoja“, –Rusijos kryptimi parodė komikas, sukėlęs plojimų bangą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Juoko bangą Rusijos atlikėjas sukėlė improvizuodamas apie tai, kaip lietuviams sunku su alkoholio pasiekimu kai kuriomis valandomis. Lietuvos aktualijų pašiepimas sulaukė didžiausios plojimų bangos. Tiesa, pasirodyme šiepė ir degtinės vartojimą Rusijoje, prasigėrusius tautiečius. Prisiminė ir Rusijos medicinos sistemą.

„Nežinau kaip Lietuvoje, bet Rusijoje traumatologiniai punktai būna penktame pastato aukšte“, – ironijos Rusijos atžvilgiu nevengė komikas.

Publika kvatojo ir komikui pasakojant apie medinius lauko tualetus Rusijoje, kurių yra apstu visoje šalyje. Jis užsiminė, kad Lietuvoje šiuo atveju greičiausiai daugiau civilizacijos.

Pasaulio futbolo čempionato kuriozai

Pasibaigęs Pasaulio futbolo čempionatas Rusijoje – dar viena populiari M.Galkino tema Palangoje.

„Pirmą kartą rusai burnojo ant egiptiečių ne Šarm el Šeiche, o savo namuose, kai žaidė prieš juos“, – juokavo jis. Prieš Rusijos varžybas su Ispanija, juokavo jis, į rūbinę užėjo prezidentas ir reikalai išsisprendė – Rusija laimėjo.

M.Galkinas daug laiko skyrė komiškiems įvykiams čempionate, vardino net atskiras rungtynes. „Japonams reikia atiduoti Kurilų salas, jie jas išvalys ir po to reikia vėl atimti“, – šmaikštavo Rusijos televizijų žvaigždė. Čia komikas turėjo omenyje japonų sirgalių elgesį, kai šie po rungtynių savanoriškai išvalė tribūnas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Taip pat jis priminė ir atvejį, kai lyjant buvo išskleistas skėtis tik virš V.Putino galvos, o šalia stovėję Prancūzijos ir Kroatijos prezidentai buvo merkiami. M.Galkinas kvatojo iš jų, esą jiems skirti skėtį būtų buvę negarbinga. Palangos publika šaukė iš ekstazės.

Pasakodamas apie čempionato kuriozus M.Galkinas pasakojo ir apie du šveicarų sirgalius, kurie supainiojo miestus. Dar viena juoko banga.

Paprašė paploti Mykolui Orbakui

Parodijų meistras pasakojo ir apie savo karjeros pradžią, parodijavo komikus, Rusijos dainininkus – tai jo pasirodymų arkliukas. M.Galkinas Rusijoje išpopuliarėjo parodijuodamas kitų atlikėjų balsą, tembrą, dainavimo manierą. Į savo programą įtraukė ir Vakarų atlikėjų parodijas, pavyzdžiui, rusui pavyko perteikti Tinos Turner, savo sutuoktinės Alos Pugačiovos balsus.

Jis prisipažino dievinantis Kristiną Orbakaitę – lietuviško kraujo turinčią sutuoktinės Alos Pugačiovos dukterį. Komikas pašiepė ir jos kalbėjimo manierą, prisiminė komišką atvejį scenoje. Apskritai, M.Galkinas daug pasakojo apie linksmus nutikimus iš savo pasirodymų.

Beje, jis paprašė paploti Palangos koncertų salėje sėdinčiam Mykolui Orbakui, K.Orbakaitės tėvui ir pirmajam A.Pugačiovos vyrui.

Antroji M.Galkino pasirodymo dalis susidėjo iš anekdotų ir satyrinių siužetų, kurie yra populiarūs Rusijoje. Kiekvienos istorijos metu publika komiko sąmojų pasitikdavo garsiu kvatojimu ir plojimais. Beje, publikoje dominavo lietuviškai kalbantys žiūrovai.

Dviejų valandų programą Rusijos scenos žvaigždė baigė sutuoktinės A.Pugačiovos daina „Arlekino“. Iš vietų pakilę plojantys žiūrovai ir gerbėjų gėlės – parodijų meistras Palangoje turi savo žiūrovą.

M.Galkino pasirodymo metu žiūrovai telefonais filmavo jo pasirodymą, nors apsaugos darbuotojams teko perspėti, kad nenaudotų blyksčių. Į M.Galkino pasirodymą užsuko europarlamentaras Viktoras Uspaskichas su buvusia sutuoktine Jolanta Blažyte. Renginyje pastebėti ir Palangoje atostogaujantys kai kurių valstybinių institucijų vadovai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viktoras Uspaskichas ir Jolanta Blažytė

15min.lt

MaksimasGalkinas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
177 peržiūros sausio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Laisvalaikis
Vandeniui – egzotiškos jūrų gėrybės, Jaučiui – šviežios daržovės, Liūtui – gerai keptas bei sotus antrekotas, Mergelei – lengvas sveikuoliškas užkandis, o Šauliui – itališkos virtuvės gardėsiai. 2019-ieji Kiaulės metai žada skalsius bei sočius metus, todėl pabandykime prie vieno stalo susodinti visus 12 Zodiako ženklų ir pažiūrėkime, kokį maistą jiems patariama rinktis šiemet.   Aviną valdo ugnis, todėl aštrus maistas šiemet ne tik atneš sėkmę ir gerą savi...
Įvykiai
Laisvės gynėjų diena – sausio 13 d. minima Lietuvos atmintina diena. Keliama Lietuvos valstybės vėliava. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus, perimti jų kontrolę. Užimti atvyko specialiai parengta, sunkiąja karine...
Laisvalaikis
Oficialiai patvirtinta – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings kartu sieks atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Žinomų dainininkų pora šiandien publikai pirmą kartą pristato gyvai atliktą bendrą savo dainą „Sing!“, su kuria ketina užkariauti populiariausio dainų konkurso pasaulyje žiūrovų simpatijas. „Tikime savo potencialu, nes daina „Sing!“ yra galinga, kaip galinga yra pati idėja ir galingas yra visas sumanymas. Daina gali labai daug. Ji tampa dar g...
Įvykiai
Vitalija Mockevičiūtė, sausio 11 dieną švenčianti penkiasdešimtmetį, yra viena iš įdomiausių viduriniosios kartos aktorių. Iš pažiūros lyg ir niekuo neišsiskirianti, ji savyje slepia neįkainojamą aktorystės talentą. Šiandien ją galima pavadinti talentingiausia komedinio amplua aktore. Būti komiku, kai pasaulis nejuokingas, nėra paprasta. Tam reikalingas neįtikėtinas budrumas aplinkai, pastabumas mažiausiai detalei ir, svarbiausia, apsiskaitymas, be kurio j...
Įvykiai
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, skelbia žiemos išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius šiandien užsakytus skrydžius. Vietas skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio pabaigos.  Žiemos sezonui beveik įpusėjus atsipalaiduoti norintiems keleiviams, kuriems nusibodo stingdanti temperatūra, šiandien puiki proga pasinaudoti „Wizz Air“...
Įvykiai
Minint prieš dvidešimt aštuonerius metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, 2019 metų sausio 11 d. lygiai 8.00 valandą ryto visoje Lietuvoje languose dešimčiai minučių bus uždegamos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės. Virš 1500 mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų Lietuvoje ir užsienyje jau atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą  dalyvauti Laisvės...
Laisvalaikis
Pagal šiais laikais paplitusią versiją, vos gimus Jėzui Kristui ir danguje suspindus Betliejaus žvaigždei, jį aplankė trys Rytų karaliai, ir kiekvienas iš jų atnešė jam po dovaną. Iš tiesų Naujajame testamente rašoma, jog į Jeruzalę atvykę išminčiai iš Rytų – jie ieškoję apytiksliai dvejų metų berniuko, kuriam gimus danguje įsižiebė žvaigždė, judėjusi per dangų ir vedusi juos link Jėzaus Kristaus namų.  Manoma, jog iš tiesų išminčiai buvo astrologai. Stebė...
Įvykiai
Technologijų pasaulis yra nenuspėjamas. Tai, kas kartais atrodo sunkiai įsivaizduojama, vieną dieną netikėtai gali atkeliauti į kiekvieno iš mūsų namus. Kasmet sulaukiame naujų technologinių sprendimų, kurie neabejotinai pakeičia mūsų kasdienį gyvenimą, todėl pažvelkime, kokia ateitis mūsų laukia. Pristatome ryškiausias ateinančių 2019 metų technologines tendencijas. 5G era Ekspertų teigimu naujos kartos mobiliojo interneto 5G ryšys yra net iki 100 kartų g...
Įvykiai
Šiemet nė vienas prekybos centras Lietuvoje nedirbs pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, taip pat kai kurios parduotuvės nedirbs ir sausio 1 d. „Šiemet prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės šventinį šurmulį pasitiks su papildomomis pajėgomis, kurias sudarys tinklo administracijos darbuotojai, atvykę padėti kolegoms į parduotuves. Iš viso šventiniu laikotarpiu parduotuvėse planuoja dirbti daugiau kaip 200 administracijos darbuotojų“, – Eltai sakė „Iki“ komuni...