Maksimas Galkinas sausakimšoje Palangos salėje šaipėsi iš D.Grybauskaitės ir kaltinimų Rusijai

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Ketvirtadienio vakarą Palangoje Andriui Mamontovui ir Domantui Razauskui teko savotiškai konkuruoti su Alos Pugačiovos vyru komiku Maksimu Galkinu. Šiltą vakarą poilsiautojai galėjo rinktis vieną iš trijų koncertų skirtingose vietose. Bilietai į Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymą Palangos koncertų salėje buvo išparduoti prieš jo pradžią.

„Labas vakaras“ – lietuviškai pasisveikino Rusijos parodijų meistras. „Atvykau į gimtąją Lietuvą“, – pareiškė komikas ir sukėlė plojimų bangą. Palanga – dieviškas kraštas, komplimentus žarstė garsusis Rusijos komikas sausakimšai Palangos koncertų salei. Taip prasidėjo Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymas Palangoje, kur neišvengta ir politinių temų, ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pašiepimo.

Kaltinimus pavertė juoku

Jis pasirodymą iškart pradėjo nuo Rusijos aktualijų apie pensinio amžiaus kėlimą, kas Rusijoje sukėlė nepasitenkinimo bangą. Tiesa, tiesiogiai valdžios nekritikavo.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

M.Galkinas paminėjo ir kitas Rusijos aktualijas, neištikimybės skandalus, kurie Lietuvoje nebuvo nušviesti, tačiau publika pasirodė gerai susipažinusi – Rusijos televizijose tai plačiai skambančios istorijos.

Tiesa, paminėjo ir tai, dėl ko Kremlius yra kaltinamas – kišimusi į rinkimus kitose šalyse.

„Jeigu mes būtume kišęsi į rinkimus Amerikoje, tai ten būtų laimėję „Vieningos Rusijos“ kandidatas“, – pokštavo komikas, nuleidęs juokais Vakarų kaltinimus Kremliui. Rusijoje valdančioji partija yra „Vieningoji Rusija“.

Šaipėsi iš D.Grybauskaitės pigių skrydžių

„Kodėl taip Grybauskaitė nemėgsta Vladimiro? Mačiau, ji skrido ekonomine klase, tiesa, už jos nebuvo nieko, tai gal vietų neišpirko? – pašiepė Lietuvos vadovę parodijuotojas. – Įsivaizduojate Vladimirą ekonominėje klasėje? Jūsų Dalia kažką turi“.

„Facebook“ nuotr./Dalia Grybauskaitė pakeliui į Londoną

Per du tūkstančius žiūrovų talpinančioje salėje griausmingas juokas. Čia komikas turėjo omenyje tuščias vietas lėktuve už D.Grybauskaitės nugaros. M.Galkinas šaipėsi esą jos buvo visos išpirktos prezidentūros.

Taip jis priminė atvejį, kai Lietuvos vadovė 2013 m. balandį skrido pigių skrydžių kompanijos „Wizzair“ lėktuvu į Londoną oficialaus vizito ir apie tai paskelbė feisbuke.

„Dalia iz dalia posilala tralialia“, – savo tirada vėl sukėlė juoko bangą komikas primindamas prastus V.Putino ir D.Grybauskaitės santykius.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Jis pašiepė ir buvusių Rusijos prezidento rinkimų kandidatus, o daugiausia dėmesio skyrė Ksenijai Sobčiak. „Sutikau ją oro uoste šeštą ryte, sakau, ko tau į tą Murmanską, sako, suagituosiu rinkėjus. Klausiu – gal be reikalo ten. Šalta ten“, – kalbėjo M.Galinas. Pašiepdamas K.Sobčiak kalbėjimo manierą M.Galkinas juokėsi iš kandidatės vizito Murmanske.

M.Galkinas pašiepė ir kitą žinomą Rusijos politiką Vladimirą Žirinovskį, kuris „kartą per kelis metus kyla iš karsto“. V.Putino vardas taip pat ne kartą buvo minėtas komiko programoje.

„Jis net gervėms parodė, kur skristi“, – šmaikštavo komikas, primindamas išjuoktą 2012 metais nufilmuotą Rusijos prezidento skrydį parasparniu kartu su paukščiais.

Scanpix nuotr./Vladimiras Putinas skrido su gervėmis

Juokėsi iš alkoholio prekybos apribojimų Lietuvoje

M.Galkinas klausė Palangos publikos apie didžiausias problemas Lietuvoje. Nuolat remontuojami keliai, alkoholio prekybos ribojimai, didelės baudos už greičio viršijimą – skriejo atsakymai iš salės. „Alkoholis tik iki trijų sekmadieniais?

Tai ko jūs tylit?“, – negalėjo patikėti M.Galkinas. Parodijuodamas kitus komikus jis perteikė Lietuvos problemas.

„Skundžiatės remontuojamais keliais? Ten niekada neremontuoja“, –Rusijos kryptimi parodė komikas, sukėlęs plojimų bangą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Juoko bangą Rusijos atlikėjas sukėlė improvizuodamas apie tai, kaip lietuviams sunku su alkoholio pasiekimu kai kuriomis valandomis. Lietuvos aktualijų pašiepimas sulaukė didžiausios plojimų bangos. Tiesa, pasirodyme šiepė ir degtinės vartojimą Rusijoje, prasigėrusius tautiečius. Prisiminė ir Rusijos medicinos sistemą.

„Nežinau kaip Lietuvoje, bet Rusijoje traumatologiniai punktai būna penktame pastato aukšte“, – ironijos Rusijos atžvilgiu nevengė komikas.

Publika kvatojo ir komikui pasakojant apie medinius lauko tualetus Rusijoje, kurių yra apstu visoje šalyje. Jis užsiminė, kad Lietuvoje šiuo atveju greičiausiai daugiau civilizacijos.

Pasaulio futbolo čempionato kuriozai

Pasibaigęs Pasaulio futbolo čempionatas Rusijoje – dar viena populiari M.Galkino tema Palangoje.

„Pirmą kartą rusai burnojo ant egiptiečių ne Šarm el Šeiche, o savo namuose, kai žaidė prieš juos“, – juokavo jis. Prieš Rusijos varžybas su Ispanija, juokavo jis, į rūbinę užėjo prezidentas ir reikalai išsisprendė – Rusija laimėjo.

M.Galkinas daug laiko skyrė komiškiems įvykiams čempionate, vardino net atskiras rungtynes. „Japonams reikia atiduoti Kurilų salas, jie jas išvalys ir po to reikia vėl atimti“, – šmaikštavo Rusijos televizijų žvaigždė. Čia komikas turėjo omenyje japonų sirgalių elgesį, kai šie po rungtynių savanoriškai išvalė tribūnas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Taip pat jis priminė ir atvejį, kai lyjant buvo išskleistas skėtis tik virš V.Putino galvos, o šalia stovėję Prancūzijos ir Kroatijos prezidentai buvo merkiami. M.Galkinas kvatojo iš jų, esą jiems skirti skėtį būtų buvę negarbinga. Palangos publika šaukė iš ekstazės.

Pasakodamas apie čempionato kuriozus M.Galkinas pasakojo ir apie du šveicarų sirgalius, kurie supainiojo miestus. Dar viena juoko banga.

Paprašė paploti Mykolui Orbakui

Parodijų meistras pasakojo ir apie savo karjeros pradžią, parodijavo komikus, Rusijos dainininkus – tai jo pasirodymų arkliukas. M.Galkinas Rusijoje išpopuliarėjo parodijuodamas kitų atlikėjų balsą, tembrą, dainavimo manierą. Į savo programą įtraukė ir Vakarų atlikėjų parodijas, pavyzdžiui, rusui pavyko perteikti Tinos Turner, savo sutuoktinės Alos Pugačiovos balsus.

Jis prisipažino dievinantis Kristiną Orbakaitę – lietuviško kraujo turinčią sutuoktinės Alos Pugačiovos dukterį. Komikas pašiepė ir jos kalbėjimo manierą, prisiminė komišką atvejį scenoje. Apskritai, M.Galkinas daug pasakojo apie linksmus nutikimus iš savo pasirodymų.

Beje, jis paprašė paploti Palangos koncertų salėje sėdinčiam Mykolui Orbakui, K.Orbakaitės tėvui ir pirmajam A.Pugačiovos vyrui.

Antroji M.Galkino pasirodymo dalis susidėjo iš anekdotų ir satyrinių siužetų, kurie yra populiarūs Rusijoje. Kiekvienos istorijos metu publika komiko sąmojų pasitikdavo garsiu kvatojimu ir plojimais. Beje, publikoje dominavo lietuviškai kalbantys žiūrovai.

Dviejų valandų programą Rusijos scenos žvaigždė baigė sutuoktinės A.Pugačiovos daina „Arlekino“. Iš vietų pakilę plojantys žiūrovai ir gerbėjų gėlės – parodijų meistras Palangoje turi savo žiūrovą.

M.Galkino pasirodymo metu žiūrovai telefonais filmavo jo pasirodymą, nors apsaugos darbuotojams teko perspėti, kad nenaudotų blyksčių. Į M.Galkino pasirodymą užsuko europarlamentaras Viktoras Uspaskichas su buvusia sutuoktine Jolanta Blažyte. Renginyje pastebėti ir Palangoje atostogaujantys kai kurių valstybinių institucijų vadovai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viktoras Uspaskichas ir Jolanta Blažytė

15min.lt

MaksimasGalkinas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
177 peržiūros lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...