Pigiausios nakvynės Palangoje atsparios infliacijai: apsistoti galima ir už 8–9 eurus

nuotr. Skelbiu.lt / Kambario nuoma Palangos centre už 5 eurus

Nei euro įvedimas, nei infliacija, nei rekordiniai turistų srautai neveikia pačių pigiausių nakvynių kainos Palangoje. Čia apstu kambarių net ir artimiausiam savaitgaliui, ir jie tekainuoja panašiai tiek pat, kiek dienos pietūs. Bet smulkieji verslininkai realybę pagražina dvigubai: jei skelbime nurodyti 5 eurai žmogui – reikėtų tikėtis 10-ies, o jei 200 metrų iki jūros – realybėje bus 400 metrų.

Norint susirasti pigiausią nakvynę Palangoje, neprireiks nei „Booking“, nei „Airbnb“ – tokiuose portaluose pigiausi pasiūlymai prasideda nuo keliasdešimties eurų.

Pati pigiausia nuoma siūloma įprastuose lietuviškuose skelbimų portaluose.

Pirmasis būsto nuomotojas, su kuriuo susisiekė 15min, kainą ėmė leisti žemyn net nepradėjus derėtis, nors pasiūlyta kaina ir buvo kiek aukštesnė nei skelbime nurodyti 8 eurai.

„Keliese būsite? Turime paprastą kambariuką 2 žmonėms. Po 10 eurų. Po 9 eurus. Paprastos sąlygos, tai ne apartamentai: viskas, tualetas, dušai – yra bendri“, – dėstė skelbiu.lt skelbimą patalpinęs nuomotojas.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma vos tik už 5 eurus

Už tokią kainą būtų galima įsikurti poilsinėje šalia Botanikos parko, Vytauto gatvėje, nurodoma skelbime. Į kainą įeitų ir naudojimasis virtuvėle, yra karštas vanduo, kieme – nemokamas automobilio statymas, šašlykinė, lauko terasa.

Patikėję lengva sėkme manome, kad galima rasti ir geresnių pasiūlymų.

Štai skelbimas su protu nesuvokiama kaina: 48 kvadratinių metrų dviejų kambarių butas atsieitų vos 3,5 eurus už parą. Tikriname.

15min susisiekus su šeimininkais, paaiškėjo, kad toks puikus pasiūlymas jau rezervuotas. Tačiau pasiteiravus, ar kaina teisinga, buvome patikinti, kad tikrai ne.

„Ne, ten kai skelbimą dedi, reikia kažką parašyti, ten jie patys taip parašė. Negali būti 3,5 eurai. Kaina priklauso nuo to, kiek žmonių, kokiu laiku važiuoja. Butas 2 kambarių, veranda stiklinė, net 48 kvadratai butas, jį visą atiduodame. Kainuoja apie 70 eurų“, – kalbėjo atsiliepusi senjorė.

nuotr. Skelbiu.lt/Skelbime nurodyta buto kaina – 3,5 euro, o realybėje – 70 eurų

Tad norint pasiekti 3,5 eurų kainą žmogui, bute turėtų apsistoti 20 žmonių – vargu, ar nuomotoja tuo būtų patenkinta.

Daug skelbimų – 5 eurai žmogui

Toliau skambiname „protingesnes“ kainas nurodžiusiems nuomotojams – pilna kambarių po 5 eurus. Suskaičiavome bent dešimtį portale skelbiu.lt.

Deja, pasiskambinus kaina vėlgi paprastai pakyla. Trečioji pašnekovė, nors skelbime nurodė 5 eurus, teigia, kad kaina – 8 eurai.

„Turime dvivietį laisvą kambarį šiam savaitgaliui, 8 eurai žmogui para. Čia yra rytinė miesto pusė, vos įvažiavus į Palangą. Kaina tokia todėl, kad toli nuo jūros“, – paaiškino atsiliepusi moteris.

Skelbime nurodoma, kad pėstute iki jūros tektų kulniuoti apie 20 minučių, virtuve ir kitais patogumais reikėtų dalintis su buto savininke.

Tuomet suprantame, kad galime rasti ir arčiau jūros esančių pasiūlymų – bandome paieškoti skelbimų, kuriuose ne daugiau nei „100 metrų iki jūros“.

Mažiausia kaina, kurią atrandame skelbimuose – 8 eurai, nurodyta, kad butas pušyne, ir „100 metrų iki Juros“. Greičiausiai turima galvoje Baltijos jūra, tad tinka.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma už 8 eurus, 100 metrų nuo jūros

Skelbime nurodoma, kad vila įsikūrusi pušyne, šalia Meilės alėjos ir kopų, tiek iki jūros, tiek iki Palangos tilto – po 100 metrų. Toliau skaitant skelbimą tiltas šiek tiek tolsta – jau 200 metrų, bet kopas galima pasiekti per minutę – patikinama.

Jau pačiame skelbime tikslinama, kad iki rugpjūčio 17 dienos bus taikoma 10–20 eurų kaina asmeniui. Tai labai platus diapazonas, kai mažiausia ir didžiausia kaina skiriasi du kartus, tad visgi nusprendėme pasitikrinti.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma už 8 eurus, 100 metrų nuo jūros

Paskambinus kartą, paprašo paskambinti vėliau. Paskambinus antrą kartą vilos šeimininkas pasako, kad be popietės negalės nieko žinoti, nes chaosas – žmonės vieni išvažiuoja, kiti atvažiuoja. Na gerai, pabandome pasiteirauti bent kainos.

„20 eurų asmeniui“, – be jokių derybų atsako verslininkas.

Atskleidė verslo subtilybes

Nusileidžiame šiek tiek dėl atstumo iki, kad tik rastume optimalios kainos nakvynę. Radome skelbimą: 200 metrų iki jūros, o kaina – vos 9 eurai. Bet pačiame skelbime nurodyta, kad nuomojami kambariai yra Neringos gatvėje. Nuo šios gatvės atstumas iki jūros visgi yra 400 metrų.

Paskambinus tenka nusivilti, nes kambariai jau užimti. Tačiau šeimininkė noriai papasakojo verslo subtilybes, kodėl tokia maža kaina.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambario nuoma už 9 eurus

„Mūsų kambariai su bendrais patogumais. Pagalvės mokestį mes patys mokam. Žinote, kiti nenori mokėti, kai brangu, derasi dėl patalynių, dėl visko, dėl kiekvieno cento, gerai ir be patalynės miegoti. Kokie žmonės atvažiuoja. Pas mus didelis kiemas yra, kambariai kitame name yra tokie visai geri. Būna, kad keturvietyje kartais žmonės nuomoja dviese, jiems išeina 36 eurai, keturios lovos, du kambariai. Žmonės kaip kas turi pinigų, taip ir moka“, – atviravo moteriškė.

Paklausus rekomendacijų, kam dar galėtume pasiskambinti, ji patikino, kad šalia kambarius nuomoja ir teta, tačiau ir pas ją jau užimta.

„Toliau jau čia kiti apartamentai po 100 eurų. Šią savaitę labai daug žmonių, reikėjo iš anksto skambinti“, – paguodžia šeimininkė.

Šalia prabangių viešbučių – nakvynė už 10 eurų

Akį patraukia skelbimas Vanagupės gatvėje – čia pat įsikūrę prabangiausi Palangos viešbučiai, o patys kambariai, nurodoma, šalia buvusio „Lino“ baseino. O kaina – 5 eurai.

Pasiskambinus savininkas buvo griežtas – pradėjo tardyti, kiek asmenims metų, ar būtų tik vaikinai. Pasakius, kad būtų pora, iškart atlyžo, bet kaina padvigubėjo.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma vos tik už 5 eurus

„Koks amžius, vyresnio amžiaus? Ar du vyrai, ar moteris? Aha, dviems žmonėms, o kiek laiko jūs norite? Tai čia bus dvi dienos. Gerai, turime. Po 10 eurų yra kambariukas. Žmogui. Taip, čia Vanagupės g.“, – po intensyvių derybų buvo pasiruošęs sukirsti rankomis nuomotojas.

15min.lt

Butonuoma Miegamasis Nuoma Palanga Viešbutis Airbnb
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
101 peržiūra lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Konkursas
Norime Jums padovanoti 2 bilietus į Džordana Butkutė koncertą Palangoje, gruodžio 22 d.  Ką reikia padaryti norint laimėti? Aplankyti mus facebook'e  Palangos miesto laikraštis "Vakarinė Palanga"  Surasti renginį  Kalėdos su Džordana // Palanga ✅BŪTINAI įvykdyti visas 3 sąlygas!✅Paspausti LIKE po renginiu ir SHARE su draugais ;)✅PARAŠYTI mėgstamiausią Džordanos dainą✅PAŽYMĖTI su kuo norite eiti į koncertąDu nugalėtojus paskelbsime kitą ketvirtadienį.
Sportas
Jau lapkričio 18 dieną Kauno rajone startuos Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionatas. Garliavos sporto centre susirinks ne tik pajėgiausios Lietuvos 3x3 krepšinio komandos, bet ir svečiai iš užsienio bei vieni geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų. Pirmajame iš penkių „Hoptrans Winter Open“ etapų daugiausiai savo atstovų turės Lietuva. Garliavoje kausis 10 Lietuvos komandų (Panevėžio „Frosch“, Šakių „Gulbelė“, Trakų „Gealan Baltic“,...
Kultūra
Prieš dvidešimt metų, tuometinio Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva (dabar Lietuvos nacionalinio kultūros centro), pritariant Lietuvos chorų sąjungai ir aukštųjų mokyklų chorų vadovams, buvo surengtas pirmasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis Vilniuje. Festivalio sumanytojas ir įkūrėjas Saulius Liausa (dabartinis Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius), tuomet sakė, kad studentų chorai yra bene patys pajėgiausi mėgėj...
Įvykiai
Šiuo metu kas dešimtas Lietuvos gyventojas dirba savarankiškai, t.y. ne pagal darbo sutartį. Vienas didžiausių tokio darbo iššūkių – sunkumai norint gauti paskolą. Tad ką reikia žinoti, jei norėtumėte įsigyti būstą ar didesnį pirkinį su paskola, o pajamas gaunate iš individualios veiklos, pagal verslo liudijimą ar autorines sutartis? Pajamos vertinamos skirtingai „Sodros“ išrašas apie darbo užmokestį – būtent ši informacija yra viena pirmųjų, kurią kredito...
Laisvalaikis
Kelionės lėktuvais yra pakankamai malonus dalykas – galite grožėtis pasauliu visai kitu kampu. Tačiau daugybė žmonių prieš kildami į naują kelionę vis tiek padaro vieną labai prastą sprendimą, kuris gali sukelti skausmą, traumas ar net paskatinti įgulą jus išlaipinti. Ilgi skrydžiai lėktuvu iš tiesų nėra tokie blogi, kaip daugelis įsivaizduoja. Taip, vietos lėktuve nėra daug, nebent ryšitės pirkti verslo klasės bilietus, maistas nėra pats geriausias, o ir...
Įvykiai
Palanga pagal Savivaldybių gerovės indeksą užima aukštą 8 vietą tarp 60 šalies savivaldybių, o pagal kriterijų „Socialinis saugumas“ nusileidžia tik sostinei ir užima 2 vietą. Tokius duomenis šią savaitę pristatė išsamią savivaldybių gerovės analizę atlikęs Vilniaus politikos analizės institutas. Atliktos analizės rezultatai skelbia, kad Lietuvoje patraukliausia gyventi penkiuose didžiuosiuose miestuose, aplink juos ir pajūrio kurortuose, tarp kurių – ir...
Kultūra
Žaneta Skersytė Pagrindinis uostamiesčio kultūros židinys - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras lyg magnetas traukia įvairių sričių kūrėjus. Ne tik artistai, bet ir daugelis teatro administracijos darbuotojų yra baigę muzikinius mokslus, puikiai šoka ar dainuoja. Ievos Lingytės nuotr. Teatro vadovės pavaduotojas Vytautas Kažukauskas irgi meistriškai groja akordeonu, o už šį gebėjimą yra dėkingas muzikuoti nuo mažens „spaudusiems“ tėvams. Savo karjeroje...
Įvykiai
Palangiškis menininkas Vytautas Kusas šaliai padovanojo naują rekordą – šią savaitę oficialiai užfiksuota, kad V. Kuso sukurta knyga „Būsenos“ yra mažiausia lietuviška knyga šalyje. Naujasis šio menininko rankomis sukurtas šalies rekordas – eilėraščių knyga „Būsenos“ – yra 8 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio bei 2,5 milimetrų storio. Šioje 60 puslapių knygelėje pateikiami 34 V. Kuso eilėraščiai. Tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“. Poezijos knygą...
Įvykiai
Gytis Pankūnas Jeigu „valstiečiai“ apsigalvotų dėl prezidento rinkimų, „socialdarbiečiai“ galėtų pasiūlyti savo kandidatą į prezidentus, LRT.lt interviu teigia „socialdarbiečių“ pirmininko pavaduotoja, parlamentarė Irena Šiaulienė. Politikė neslepia tikinti, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) iškovos teisę gauti valstybės dotaciją, o „valstiečiai“ koalicijos partnerius šiuo klausimu parems.  Seimo vicepirmininkė I. Šiaulienė iki šiol mano,...