Pigiausios nakvynės Palangoje atsparios infliacijai: apsistoti galima ir už 8–9 eurus

nuotr. Skelbiu.lt / Kambario nuoma Palangos centre už 5 eurus

Nei euro įvedimas, nei infliacija, nei rekordiniai turistų srautai neveikia pačių pigiausių nakvynių kainos Palangoje. Čia apstu kambarių net ir artimiausiam savaitgaliui, ir jie tekainuoja panašiai tiek pat, kiek dienos pietūs. Bet smulkieji verslininkai realybę pagražina dvigubai: jei skelbime nurodyti 5 eurai žmogui – reikėtų tikėtis 10-ies, o jei 200 metrų iki jūros – realybėje bus 400 metrų.

Norint susirasti pigiausią nakvynę Palangoje, neprireiks nei „Booking“, nei „Airbnb“ – tokiuose portaluose pigiausi pasiūlymai prasideda nuo keliasdešimties eurų.

Pati pigiausia nuoma siūloma įprastuose lietuviškuose skelbimų portaluose.

Pirmasis būsto nuomotojas, su kuriuo susisiekė 15min, kainą ėmė leisti žemyn net nepradėjus derėtis, nors pasiūlyta kaina ir buvo kiek aukštesnė nei skelbime nurodyti 8 eurai.

„Keliese būsite? Turime paprastą kambariuką 2 žmonėms. Po 10 eurų. Po 9 eurus. Paprastos sąlygos, tai ne apartamentai: viskas, tualetas, dušai – yra bendri“, – dėstė skelbiu.lt skelbimą patalpinęs nuomotojas.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma vos tik už 5 eurus

Už tokią kainą būtų galima įsikurti poilsinėje šalia Botanikos parko, Vytauto gatvėje, nurodoma skelbime. Į kainą įeitų ir naudojimasis virtuvėle, yra karštas vanduo, kieme – nemokamas automobilio statymas, šašlykinė, lauko terasa.

Patikėję lengva sėkme manome, kad galima rasti ir geresnių pasiūlymų.

Štai skelbimas su protu nesuvokiama kaina: 48 kvadratinių metrų dviejų kambarių butas atsieitų vos 3,5 eurus už parą. Tikriname.

15min susisiekus su šeimininkais, paaiškėjo, kad toks puikus pasiūlymas jau rezervuotas. Tačiau pasiteiravus, ar kaina teisinga, buvome patikinti, kad tikrai ne.

„Ne, ten kai skelbimą dedi, reikia kažką parašyti, ten jie patys taip parašė. Negali būti 3,5 eurai. Kaina priklauso nuo to, kiek žmonių, kokiu laiku važiuoja. Butas 2 kambarių, veranda stiklinė, net 48 kvadratai butas, jį visą atiduodame. Kainuoja apie 70 eurų“, – kalbėjo atsiliepusi senjorė.

nuotr. Skelbiu.lt/Skelbime nurodyta buto kaina – 3,5 euro, o realybėje – 70 eurų

Tad norint pasiekti 3,5 eurų kainą žmogui, bute turėtų apsistoti 20 žmonių – vargu, ar nuomotoja tuo būtų patenkinta.

Daug skelbimų – 5 eurai žmogui

Toliau skambiname „protingesnes“ kainas nurodžiusiems nuomotojams – pilna kambarių po 5 eurus. Suskaičiavome bent dešimtį portale skelbiu.lt.

Deja, pasiskambinus kaina vėlgi paprastai pakyla. Trečioji pašnekovė, nors skelbime nurodė 5 eurus, teigia, kad kaina – 8 eurai.

„Turime dvivietį laisvą kambarį šiam savaitgaliui, 8 eurai žmogui para. Čia yra rytinė miesto pusė, vos įvažiavus į Palangą. Kaina tokia todėl, kad toli nuo jūros“, – paaiškino atsiliepusi moteris.

Skelbime nurodoma, kad pėstute iki jūros tektų kulniuoti apie 20 minučių, virtuve ir kitais patogumais reikėtų dalintis su buto savininke.

Tuomet suprantame, kad galime rasti ir arčiau jūros esančių pasiūlymų – bandome paieškoti skelbimų, kuriuose ne daugiau nei „100 metrų iki jūros“.

Mažiausia kaina, kurią atrandame skelbimuose – 8 eurai, nurodyta, kad butas pušyne, ir „100 metrų iki Juros“. Greičiausiai turima galvoje Baltijos jūra, tad tinka.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma už 8 eurus, 100 metrų nuo jūros

Skelbime nurodoma, kad vila įsikūrusi pušyne, šalia Meilės alėjos ir kopų, tiek iki jūros, tiek iki Palangos tilto – po 100 metrų. Toliau skaitant skelbimą tiltas šiek tiek tolsta – jau 200 metrų, bet kopas galima pasiekti per minutę – patikinama.

Jau pačiame skelbime tikslinama, kad iki rugpjūčio 17 dienos bus taikoma 10–20 eurų kaina asmeniui. Tai labai platus diapazonas, kai mažiausia ir didžiausia kaina skiriasi du kartus, tad visgi nusprendėme pasitikrinti.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma už 8 eurus, 100 metrų nuo jūros

Paskambinus kartą, paprašo paskambinti vėliau. Paskambinus antrą kartą vilos šeimininkas pasako, kad be popietės negalės nieko žinoti, nes chaosas – žmonės vieni išvažiuoja, kiti atvažiuoja. Na gerai, pabandome pasiteirauti bent kainos.

„20 eurų asmeniui“, – be jokių derybų atsako verslininkas.

Atskleidė verslo subtilybes

Nusileidžiame šiek tiek dėl atstumo iki, kad tik rastume optimalios kainos nakvynę. Radome skelbimą: 200 metrų iki jūros, o kaina – vos 9 eurai. Bet pačiame skelbime nurodyta, kad nuomojami kambariai yra Neringos gatvėje. Nuo šios gatvės atstumas iki jūros visgi yra 400 metrų.

Paskambinus tenka nusivilti, nes kambariai jau užimti. Tačiau šeimininkė noriai papasakojo verslo subtilybes, kodėl tokia maža kaina.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambario nuoma už 9 eurus

„Mūsų kambariai su bendrais patogumais. Pagalvės mokestį mes patys mokam. Žinote, kiti nenori mokėti, kai brangu, derasi dėl patalynių, dėl visko, dėl kiekvieno cento, gerai ir be patalynės miegoti. Kokie žmonės atvažiuoja. Pas mus didelis kiemas yra, kambariai kitame name yra tokie visai geri. Būna, kad keturvietyje kartais žmonės nuomoja dviese, jiems išeina 36 eurai, keturios lovos, du kambariai. Žmonės kaip kas turi pinigų, taip ir moka“, – atviravo moteriškė.

Paklausus rekomendacijų, kam dar galėtume pasiskambinti, ji patikino, kad šalia kambarius nuomoja ir teta, tačiau ir pas ją jau užimta.

„Toliau jau čia kiti apartamentai po 100 eurų. Šią savaitę labai daug žmonių, reikėjo iš anksto skambinti“, – paguodžia šeimininkė.

Šalia prabangių viešbučių – nakvynė už 10 eurų

Akį patraukia skelbimas Vanagupės gatvėje – čia pat įsikūrę prabangiausi Palangos viešbučiai, o patys kambariai, nurodoma, šalia buvusio „Lino“ baseino. O kaina – 5 eurai.

Pasiskambinus savininkas buvo griežtas – pradėjo tardyti, kiek asmenims metų, ar būtų tik vaikinai. Pasakius, kad būtų pora, iškart atlyžo, bet kaina padvigubėjo.

nuotr. Skelbiu.lt/Kambarių nuoma vos tik už 5 eurus

„Koks amžius, vyresnio amžiaus? Ar du vyrai, ar moteris? Aha, dviems žmonėms, o kiek laiko jūs norite? Tai čia bus dvi dienos. Gerai, turime. Po 10 eurų yra kambariukas. Žmogui. Taip, čia Vanagupės g.“, – po intensyvių derybų buvo pasiruošęs sukirsti rankomis nuomotojas.

15min.lt

Butonuoma Miegamasis Nuoma Palanga Viešbutis Airbnb
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
101 peržiūra sausio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Laisvalaikis
Vandeniui – egzotiškos jūrų gėrybės, Jaučiui – šviežios daržovės, Liūtui – gerai keptas bei sotus antrekotas, Mergelei – lengvas sveikuoliškas užkandis, o Šauliui – itališkos virtuvės gardėsiai. 2019-ieji Kiaulės metai žada skalsius bei sočius metus, todėl pabandykime prie vieno stalo susodinti visus 12 Zodiako ženklų ir pažiūrėkime, kokį maistą jiems patariama rinktis šiemet.   Aviną valdo ugnis, todėl aštrus maistas šiemet ne tik atneš sėkmę ir gerą savi...
Įvykiai
Laisvės gynėjų diena – sausio 13 d. minima Lietuvos atmintina diena. Keliama Lietuvos valstybės vėliava. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus, perimti jų kontrolę. Užimti atvyko specialiai parengta, sunkiąja karine...
Laisvalaikis
Oficialiai patvirtinta – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings kartu sieks atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Žinomų dainininkų pora šiandien publikai pirmą kartą pristato gyvai atliktą bendrą savo dainą „Sing!“, su kuria ketina užkariauti populiariausio dainų konkurso pasaulyje žiūrovų simpatijas. „Tikime savo potencialu, nes daina „Sing!“ yra galinga, kaip galinga yra pati idėja ir galingas yra visas sumanymas. Daina gali labai daug. Ji tampa dar g...
Įvykiai
Vitalija Mockevičiūtė, sausio 11 dieną švenčianti penkiasdešimtmetį, yra viena iš įdomiausių viduriniosios kartos aktorių. Iš pažiūros lyg ir niekuo neišsiskirianti, ji savyje slepia neįkainojamą aktorystės talentą. Šiandien ją galima pavadinti talentingiausia komedinio amplua aktore. Būti komiku, kai pasaulis nejuokingas, nėra paprasta. Tam reikalingas neįtikėtinas budrumas aplinkai, pastabumas mažiausiai detalei ir, svarbiausia, apsiskaitymas, be kurio j...
Įvykiai
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, skelbia žiemos išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius šiandien užsakytus skrydžius. Vietas skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio pabaigos.  Žiemos sezonui beveik įpusėjus atsipalaiduoti norintiems keleiviams, kuriems nusibodo stingdanti temperatūra, šiandien puiki proga pasinaudoti „Wizz Air“...
Įvykiai
Minint prieš dvidešimt aštuonerius metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, 2019 metų sausio 11 d. lygiai 8.00 valandą ryto visoje Lietuvoje languose dešimčiai minučių bus uždegamos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės. Virš 1500 mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų Lietuvoje ir užsienyje jau atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą  dalyvauti Laisvės...
Laisvalaikis
Pagal šiais laikais paplitusią versiją, vos gimus Jėzui Kristui ir danguje suspindus Betliejaus žvaigždei, jį aplankė trys Rytų karaliai, ir kiekvienas iš jų atnešė jam po dovaną. Iš tiesų Naujajame testamente rašoma, jog į Jeruzalę atvykę išminčiai iš Rytų – jie ieškoję apytiksliai dvejų metų berniuko, kuriam gimus danguje įsižiebė žvaigždė, judėjusi per dangų ir vedusi juos link Jėzaus Kristaus namų.  Manoma, jog iš tiesų išminčiai buvo astrologai. Stebė...
Įvykiai
Technologijų pasaulis yra nenuspėjamas. Tai, kas kartais atrodo sunkiai įsivaizduojama, vieną dieną netikėtai gali atkeliauti į kiekvieno iš mūsų namus. Kasmet sulaukiame naujų technologinių sprendimų, kurie neabejotinai pakeičia mūsų kasdienį gyvenimą, todėl pažvelkime, kokia ateitis mūsų laukia. Pristatome ryškiausias ateinančių 2019 metų technologines tendencijas. 5G era Ekspertų teigimu naujos kartos mobiliojo interneto 5G ryšys yra net iki 100 kartų g...
Įvykiai
Šiemet nė vienas prekybos centras Lietuvoje nedirbs pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, taip pat kai kurios parduotuvės nedirbs ir sausio 1 d. „Šiemet prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės šventinį šurmulį pasitiks su papildomomis pajėgomis, kurias sudarys tinklo administracijos darbuotojai, atvykę padėti kolegoms į parduotuves. Iš viso šventiniu laikotarpiu parduotuvėse planuoja dirbti daugiau kaip 200 administracijos darbuotojų“, – Eltai sakė „Iki“ komuni...