5 000 eurų iš kretingiškės išvilioję telefoniniai sukčiai toli nenuvažiavo

Kretingoje senolę apgavę ir 5000 eurų gavę telefoniniai sukčiai toli nenuvažiavo ir atsidūrė areštinėje.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Telefoninis sukčius 

Pirmadienį Kretingos rajono policijos komisariate užregistruotas 76-erių moters pareiškimas, kad popietę, apie 13:45 val. į namų laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyriškis, prisistatęs gydytoju, ir pasakė, kad jos duktė pastūmė ir sužalojo moterį. Vyriškis teigė, jog reikia perduoti 5000 eurų, kad apie įvykį nesužinotų policija.

Apie 15 val., Kretingos mieste, skvere prie bažnyčios, moteris nepažįstamam vyriškiui, prisistačiusiam vardu ir pavarde, perdavė 5 000 eurų.

Apie 15:19 val. nukentėjusioji paskambino dukrai ir suprato, kad buvo apgauta. Apie 16:15 val. pareigūnai Klaipėdoje, Taikos prospekte, sustabdė taksi automobilį „Opel Zafira“ ir sulaikė juo važiavusius įtariamuosius - 25-38 metų įtariamuosius, pas vyriausiąjį jų aptikti galimai nusikalstamu būdu įgyti 5 000 eurų. Visi įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

60 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.