Vagystės Palangoje nesiliauja

Policija jau kasdien skelbia apie pavogtus automobilius bei kitokio pobūdžio vagystes didžiausiame šalies kurorte Palangoje.

Vasaromis Palangoje išauga vagysčių skaičius. Asociatyvi „V.P.“  nuotr.

Šįkart 29 metų vyras neteko savo „Toyota Auris“ automobilio. Jį  nekentėjusysis sekmadienio vakare paliko Vytauto g. kieme, o pirmadienį ryte apie 10 val. jo čia neberado. Nukentėjusiajam padaryta 22 800 eurų žala.

Be to, pranešama ir apie daug nuostolių pridariusią vagystę iš buto.

Vasaromis Palangoje išauga vagysčių skaičius. Asociatyvi Livijos Graujauskienės nuotr.

Sekmadienį 15. 35 val aptikta, kad Vanagupės g. iš buto dingo dokumentai, kvepalai, nešiojamasis kompiuteris ir jo priedai, automobilio „BMW“ registracijos dokumentai, užvedimo raktas, moteriškos kosmetikos rinkinys, kredito kortelės, lauko teniso raketės bei 5800 eurų grynųjų pinigų.

Pasigesta ir dviejų rankinių laikrodžių, moteriškų kailinių, vaikiškų drabužių, piniginės. Iš viso nukentėjusiesiems padaryta 21 950 eurų žala.

Į butą patekta išlaužus miegamojo kambario lango rėmą. Butas, įtariama, buvo apvogtas sekmadienį tarp 13 ir 15. 35 val.

 „V.P.“ inf.

350 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.