Nauji policijos kinologų automobiliai džiugina ir juos, ir šunis

Klaipėdos apskrities policijos kinologai gavo du naujus modernius tarnybinius automobilius „Volkswagen Transporter Kombi“. Jie aprūpinti visa šių pareigūnų darbui reikalinga įranga, technnikos priemonėmis, itin pritaikyti ir dviems vienu metu galintiems važiuoti keturkojams.

Ir „policininkė“ Troja apžiūri naujuosius automobilius. „Geri. Važiuosiu!“ – „šypsosi ir galvoja“ ji.

„Mašinoje įrengta kondicionavimo sistema, narvai išimami, juos nesunku išvalyti. Žiemą tarnybiniams šunims nebus šalta, vasarą – karšta. Mums, pareigūnams, šiame automobilyje taip pat bus patogu dirbti“, – sako Patrulių rinktinės kinologų grupės pareigūnė Vita Mockutė.

„V.P.“ inf.

28 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.