Neįtikėtinas žmonos pastabumas: neištikimą vyrą išdavė jo nugara

Žmona sužino apie vyro neištikimybę – tradicinė situacija? Tačiau šioje istorijoje yra viena neįprasta detalė.

123rf nuotr.

Pora buvo laimingai susituokusi maždaug dvejus metus. Portale „The Sun“ aprašyta, kaip žlugo anonime norėjusios išlikti moters iš Turkijos santuoka.

Moters advokatas papasakojo, kad viskas prasidėjo vyrui grįžus iš darbo. Jis persirenginėjo, o nusivilkus darbo drabužius žmona pastebėjo raudonus taškus ant jo nugaros. Tai reiškė, kad kažkas visai neseniai išspaudė jam nugaros spuogelius.

Kai ji pasiteiravo vyro, kodėl jo nugara paraudusi, jis greitai pakeitė temą. Tačiau moteris nepasidavė ir nusprendė sutuoktiniui miegant patikrinti jo telefoną.

Ji pasibaisėjo, „WhatsApp“ programėlėje radusi meilužės žinutes. Jose buvo paminėtas netgi spuogelių spaudimas.

„Iš pradžių situacija atrodė keista. Tačiau tada klientė parodė man vyro ir meilužės pokalbį. Jis iš tikrųjų rašė savo slaptai merginai, jog žmona ėmusi jį įtarinėti dėl aknės.

Esu susidūręs su daugeliu skyrybų bylų, tačiau dar nemačiau nieko panašaus. Už mano klientę pastabesnis atrodo tik Šerlokas Holmsas“, – sakė advokatas.

Parengė Joana Gimberytė-Juronė.

127 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.