Palangoje vagys nusižiūrėjo BMW automobilius

Palangoje vagys nusižiūrėjo BMW automobilius – vienas jų pavogtas, iš kito nuimti veidrodėlių stiklai.

Facebook nuotr.

Antradienį Palangos policijos komisariate gautas 23-ejų jaunuolio pareiškimas dėl vagystės. Tos dienos rytą, apie 7.50 val. jis daugiabučio namo Bangų gatvės kieme pasigedo savo automobilio „BMW 528i“, pagaminto 2017 m.

Išvakarėse, apie 20 val., vaikinas jį paliko prie namo esančioje automobilių aikštelėje. Savininkui padarytas 9000 eurų nuostolis.

Pasak Klaipėdos apskrities policijos pranešimo, tą pačią dieną, apie 13.53 val., Vytauto gatvėje esančioje transporto priemonių stovėjimo aikštelėje, įrengtoje po namu, pastebėta, kad pavogti įmonei priklausančio automobilio „BMW X4“ kairiosios ir dešiniosios pusės veidrodėlių stiklai.

Įmonei padaryta daugmaž 700 eurų žala.

ELTOS inf. 

264 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.