Graži verslininkų iniciatyva: apdovanojo už vaikų svajones

Vaikai svajonių pramogas pavaizdavo piešiniuose, dalyvaudami pramogų komplekso HBH,,Malūnų kaimas“ surengtame konkurse ,,Svajonių pramogos“. Prieš keletą dienų buvo apdovanoti šio piešinių konkurso nugalėtojai.

HBH  ,,Malūnų kaimas“ surengtame konkurse ,,Svajonių pramogos“ sėkmė lydėjo net tris Palangos moksleives. „V.P.“ nuotr.

Į keturias kategorijas pagal amžių suskirstyti vaikai nuo 3 iki 12 metų siuntė piešinius su savo svajonėmis. Iš viso konkurso organizatoriai sulaukė apie 30 piešinių, apdovanoti 12 geriausių darbų autorių. Visus piešinius vertino HBH ,, Malūnų kaimo“ sudaryta komisija. Vienas komisijos narių dizaineris Igoris Sigal sakė, kad buvo vertinama temos originalumas bei jos išpildymas.

„Žiūrėjome, kokia idėja, spalvinis sprendimas. Šiaip visi šaunuoliai, tikrai pasistengė. Ir idėjų prasme, ir išraiškos. Buvo sunku išrinkti“, – sakė menininkas I.Sigal.

Trečioje grupėje dalyvavusios Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinės Urtė Jaugėlaitė, laimėjo antrąją vietą, o Austėja Auškalnytė– pirmąją vietą. Ketvirtosios grupės dalyvė Emilia Sebeckis pelnė pirmąją vietą.

Mokines konkursui parengė dailės vyresnioji mokytoja Ramunė Grišktaitė. Nugalėtojų piešiniai visą vasarą bus eksponuojami HBH ,,Malūnų kaime“.

V.Jurgučio pagrindinės mokyklos inf.

107 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.