Aštuonios partijos Vilniaus rajone vienija jėgas prieš savivaldos rinkimus

Aštuonių politinių partijų atstovai Vilniaus rajone vienija jėgas prieš savivaldos rinkimus, siekdami sudaryti realią konkurenciją rajoną ilgus metus valdančiai Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai (LLRA-KŠS).

Irmanto Gelūno nuotr.

Kaip skelbia „Lietuvos žinios“, konservatoriai, „valstiečiai“, dviejų „pakraipų“ liberalai, socialdemokratai, „socialdarbiečiai“, „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“ išplatino bendrą kreipimąsi į Vilniaus rajono gyventojus, kuriuo, be kita ko, paragino juos šioje savivaldybėje būtinai deklaruoti gyvenamąją vietą, kad galėtų balsuoti savivaldos rinkimuose.

Politikai pabrėžia, kad jų taikinys – rajono naujakuriai, kuriems sukuriami dirbtiniai nepatogumai, jie taip pat nenori registruotis rajone siekdami neprarasti privilegijų – vaikų darželio, mokyklų – sostinėje.

BNS inf.

10 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.