Smiltynėje du Vokietijos piliečiai rado sušalusią 7-metę

Sekmadienio vakarą Smiltynėje, prie jūros, du Vokietijos piliečiai rado paplūdimiu vaikščiojančią sušalusią mergaitę. Mažametė pristatyta į Klaipėdos vaikų ligoninę, informuota Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

V.Ščiavinsko asociatyvi nuotr. 

Kaip naujienų portalą lrytas.lt informavo Klaipėdos apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Jūratė Albrektienė, apie 21 val. 30 min. du Vokietijos piliečiai (gim. 1990 m. ir gim. 1985 m.) Smiltynėje, prie jūros, pastebėjo sušalusią mergaitę. 

Buvo iškviesti medikai, mažametė pristatyta į ligoninę.

Nustatyta mergaitės (gim. 2011 m.) tapatybė. Policijos pareigūnai bendravo su mažametės motina (1981 m.).

Moteris pranešė, kad jos dukra dingo. Motinai buvo nustatytas 1,39 promilės girtumas. Ji parašė paaiškinimą, moteris nesulaikyta.

Apie įvykį buvo informuota Vaiko teisių apsaugos tarnyba. Šeima dėl smurto anksčiau nebuvo pakliuvusi į pareigūnų akiratį. 

lrytas inf.

172 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.