Vasaros parke vaikai sukūrė patį spalvingiausią automobilį Lietuvoje

Joninių proga Palangos vasaros parke suorganizuota išskirtinė iniciatyva mažiesiems kurorto gyventojams ir svečiams.

Pasidarbavus mažiesiems spalvintojams „Volkswagen Polo“ tapo pačiu unikaliausiu ir ryškiausiu automobiliu visoje Lietuvoje. Organizatorių nuotr.

Bendradarbiaujant su vaikų kūrybiškumo ugdymo studija „Kuria vaikai“ surengta tikrų tikriausia automobilio dažymo šventė. Pasidarbavus mažiesiems spalvintojams „Volkswagen Polo“ tapo pačiu unikaliausiu ir ryškiausiu automobiliu visoje Lietuvoje.

Sekmadienio popietę, pasipuošę Joninių vainikais, apsiginklavome teptukais, paletėmis, pripildytomis įvairiausių spalvų dažais ir padedant tėveliams, vaikai ėmėsi kūrybinio darbo. Jau po valandos buvo galima džiaugtis mažųjų rankomis sukurtu meno šedevru. Automobilis buvo išdažytas nuo pat stogo iki ratų.

Iniciatyva skirta vaikų kūrybiškumui skatinti, panaudojant įvairius netradicinius kūrybos būdus ir priemones.

„V.P.“ inf.

29 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.