Ligoninėje mirė per avariją Klaipėdoje sužalotas motociklininkas

Trečiadienio vakarą ligoninėje Klaipėdoje mirė per avariją sužalotas motociklininkas.

nationalgeographic.co

Policijos departamento duomenimis, antradienį apie 22 val. Baltijos prospekte automobilis „Audi A4“, vairuojamas 1995 metais gimusio vairuotojo, išvažiuodamas iš apsisukimo skiriamojoje juostoje, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu motociklu „Honda CBR 1000“, kurį vairavo 1993 metais gimęs vyras.

Per eismo įvykį sužaloji automobilio „Audi A4“ vairuotojas, kuris suteikus pagalbą, gydomas ambulatoriškai, ir 1997 metais gimusi keleivė bei motociklo vairuotojas ir 1994 metais gimusi keleivė.

Visi trys asmenys dėl politraumų paguldyti į ligoninę. Trečiadienio vakarą motociklo vairuotojas nuo gautų sužalojimų ligoninėje mirė.

BNS inf.

81 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.