Melnragėje kovinis šuo sudraskė mažą šuniuką

Viename labiausiai lankomų Klaipėdos paplūdimių, Melnragėje, antradienį vakare palaidas didelis šuo šeimininkams matant sudraskė mažą šuniuką.

Alinos Guess nuotr.

Susijaudinę augintinio netekę žmonės skambino į pagalbos centrą 20.31 val.

Į įvykio vietą atskubėjo policininkai. Jie užfiksavo įvykio aplinkybes ir liudininkų bei abiejų šunų šeimininkų duomenis.

Pasirodo, kovinį šunį be pavadžio ir antsnukio vedžiojo klaipėdiečių pora, nudobto gyvūno šeimininkai atvyko į Klaipėdą iš Rokiškio rajono.

Netrukus ši žinia pasklido ir socialiniuose tinkluose. Kovinio šuns šeimininkai sulaukė visuotinio pasmerkimo.


Alinos Guess nuotr.

Melnragės paplūdimys arčiau molo yra paskelbtas zona, kur galima vedžiotis šunis, tačiau šis leidimas nepanaikina reikalavimo keturkojus vedžioti saugiai.

Įvykį matę žmonės buvo sukrėsti. Jie svarstė, ar didelis šuo galėtų taip pat pasielgti ir pamatęs mažą vaiką.

„Kol kas negalime pradėti ikiteisminio tyrimo dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, nes kito šuns apkaltinti neįmanoma. Reikia išsiaiškinti, kaip elgėsi abiejų šunų šeimininkai, ar jie pažeidė šunų vedžiojimo taisykles. Dabar įvykis vertinamas kaip viešosios tvarkos pažeidimas“, – paaiškino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė.

„K.D.“ inf.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.