Kovos menų ir sunkiosios atletikos sporto šakų festivalyje – „Ardono“ imtynininkai

Klaipėdoje vyko iki šiol neregėtas kovos menų ir sunkiosios atletikos sporto šakų festivalis, surengtas po atviru dangumi Kruizinių laivų terminale.

Geriausiai sekėsi B.Bumbuliui, jis tapo šių varžybų vicečempionas. Dziudo klubo „Ardonas“ nuotr.

Šiose varžybose dalyvavo devyni dziudo klubo „Ardonas“ sportininkai. Herkus Kiauda, Arnas Motiejaitis ir Benediktas Bumbulis kovojo svorio kategorijoje iki 29 kg, Ignas Martišius (iki 32 kg), Airidas Kiršis ir Matas Budreckis (iki 35 kg), Manfredas Nomgaudis (iki 38 kg), Benas Kibilda (iki 50 kg), Kajus Sakalauskas (iki 55 kg).

Geriausiai sekėsi ir savo svorio kategorijose prizines vietas užėmė B.Bumbulis, jis tapo šių varžybų vicečempionu, trečiąsias vietas užėmė M.Budreckis, B.Kibilda ir K.Sakalauskas.

Visi festivalyje dalyvavę sportininkai buvo apdovanoti specialiais marškinėliais.

„V.P.“ inf.

32 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.