P.Motiejūnas pasakė, kada paaiškės Š.Jasikevičiaus ateitis „Žalgiryje“

Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas portalui „Delfi“ įvardino, kada galutinai turėtų paaiškėti Š.Jasikevičiaus ateitis „Žalgiryje“.

P.Motiejūnas pasakė, kada paaiškės Š.Jasikevičiaus ateitis klube (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt) 

„Jeigu nekomentuojame, vadinasi dar ne viskas iki galo aišku. Kai bus parašai, tada ir paskelbsime, – kalbėjo P.Motiejūnas. – Manau, kad viskas paaiškės šią savaitę.“

Tiesa, paklaustas asmeninės nuomonės apie Š.Jasikevičiaus apsisprendimą, P.Motiejūnas prasitarė, jog tikisi teigiamo atsakymo.

„Hipotetiškai galvojame, kad Šaras liks ir dirbsime toliau“, – sakė „Žalgirio“ direktorius.

P.Motiejūnas taip pat atskleidė, kad kitą sezoną komandoje veikiausiai nebus Beno Udriho.

„Beno padėjo mums, kiek galėjo. Jis išvažiuos į NBA. Beno buvo tam, kad užpildytų poziciją, kurioje mūsų pirkinys nepasiteisino. Šiandien jo nėra sąrašuose, nes negaliu užtikrintai pasakyti, kad kitą sezoną jo nebus. Vis tik mes norėtume grįžti prie jaunos komandos formavimo“, – kalbėjo P.Motiejūnas.

„Žalgirio“ direktorius įvardino ir planuojamo biudžeto kitam sezonui dydį. „Manau, kad 8,5–9 milijonai. Norime išlaikyti augimą. Tikslus skaičius kažkiek priklausys nuo to, kiek susirinksime pinigų už išpirkas, kiek atsieis komplektacija“, – sakė P.Motiejūnas. 

krepsinis.net inf.

11 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.