Policija prašo pagalbos ieškant dingusių be žinios moterų

Prašome pagalbos ieškant dingusių be žinios Aldonos Muntrimienės, gimusios 1952 m. ir Audronės Muntrimaitės, gimusios 1982 m. gyvenančių Sodų g., Palangoje. Minėtos moterys dingo 2018-06-12, paskutinė žinoma buvimo vieta Kretinga.

Aldonos Muntrimienės požymiai: apie 174 cm ūgio, apkūni, plaukai iki sprando, tamsiai rudos spalvos, turėjo randą ant pilvo, akys pilkai mėlynos spalvos.

Audronės Muntrimaitės požymiai: apie 170 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, rudos spalvos plaukai, iki pečių, mėlynos spalvos akys.

Žinančius ką nors apie moterų buvimo vietą, prašome susisiekti su tyrėja Jurgita Butkiene tel. 8700 64741, 870064747, arba el.paštu: jurgita.butkiene@policija.lt

„V.P.“ inf.

291 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.