Keleiviai taksi paliko narkotikus

Klaipėdoje taksi keleiviai ant sėdynės paliko narkotikus.

Keleiviai taksi paliko narkotikus Vytauto Petriko nuotr.

Šeštadienį, apie 11.23 val., taksi automobilio vairuotojas pranešė pareigūnams ant galinės taksi automobilio sėdynės aptikęs maišelį su baltais milteliais. Vairuotojas įtarė, jog tai narkotikai ir maišelį galėjo palikti vežti keleiviai.

Patrulių ekipažui nuvykus adresu, kur buvo išlaipinti paskutiniai važiavę taksi klientai, pareigūnai paskambino taksi kvietusiai merginai.

Šiai išėjus į namo laiptinę, dalinės apžiūros metu jos rankinėje pareigūnai rado baltos spalvos popieriaus lankstinuką su gelsvos spalvos medžiaga.

Įariama, jog tai gali būti narkotikai. 21 metų mergina sulaikyta ir uždaryta laikino sulaikymo patalpose, pranešė policija.

BNS inf.

57 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.