Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“.

Palangoje startuoja  tradicinis pirties ir SPA festivalis „Gintarinė Baltija“, kuris ilgąjį Joninių savaitgalį, kviečia patirti įvairius pirties malonumus, sveikos gyvensenos džiaugsmą.

Palangos miesto savivaldybė drauge su Lietuvos pirties-SPA federacija rūpinasi, kad kurorte šnarėtų pirtininkų vantos, o sveikatinimosi procedūromis pasimėgautų visi palangiškiai ir miesto svečiai. 

Nesnauskite, nes trijų dienų šventėje Jūsų laukia įvairiausi pirties ir SPA malonumai. Ant jūros kranto įrengtame mobiliame pirčių miestelyje galima pasikaitinti, pasivanoti, išbandyti sveikatinančias pirties procedūras.

„V.P.“ inf.

125 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.