Netikėtai garsenybe tapusi B. Navickaitė padėkojo visiems, kurie ją palaikė

Vakar itin didelio dėmesio iš žiniasklaidos sulaukusi palangiškė Birutė Navickaitė, prisipažinusi, jog augina nesantuokinę Seimo nario Petro Gražulio dukrelę, šiandien savo socialinio tinklo paskyrojo padėkojo už palaikymą.

...ačiū visiems, kurie palaikote ir kurie nepamiršote pasmerkti...ačiū už gerą ir griežtesnį žodį...ačiū už apkabinimus ir už geliančius žvilgsnius..dėkoju spaudai už profesionalumą ir už negražias klaidas.. Ačiū visiems, kurie kvatojote ir kurie stvėrėtės už galvų.. dėkui už asmenines žinutes ir už apkalbėjimą tyliai.. nėščiai vienumoje koliojamai man buvo žymiai sunkiau, nei šis skandalas ant visos Lietuvos.Jokių naujų blogų žodžių neišgirdau, kurių jau nebūčiau girdėjusi iš pono Jo Didenybės, leidžiančio sau spręsti kam gyventi, o kam ne.. visiems labai ačiū..“ – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė palangiškė B. Navickaitė praėjus parai po skandalingos žinios paviešinimo.

403 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.