Palanga. Keliavo į Anykščių kraštą

Palangos neįgaliųjų draugijos narys Valdas Umbrasas su „Vakarinės Palangos“ skaitytojais dalijasi įdomios kelionės įspūdžiais.

Organizatorių nuotr.

Pilnas autobusas Palangos neįgaliųjų draugijos narių vyko į kelionę po Anykščių kraštą. Pirmiausia aplankėme siaurojo geležinkelio muziejų. Apžiūrėjome senąjį garvežį „Škoda“, geležinkelio stotį, vagoną, kuriuo būdavo vežami žmonės į Sibirą. Visi norintieji galėjo pasivažinėti rankine drezina.

Po to vykome į Niūronių kaime įsikūrusį Ark­lio muziejų, šiemet minintį 40 metų įkūrimo jubiliejų. Apžiūrėjome senovinių vežimų, pakinktų kolekciją. Anykščiuose aplankėme Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokštą. Pasigrožėjome miestelio panorama. Taip pat apžiūrėjome sakralinio meno centre įsikūrusį Angelų muziejų.

Nepakartojamą įspūdį visiems paliko medžių lajų takas. Grįždami nusifotografavome prie vieno didžiausių Lietuvoje – Puntuko akmens.

„V.P.“ inf.

160 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.