Palangos kriminalai: pavogė dviračius, kasos aparatą, muilą

Pirmadienį apie 4 val. pranešta, kad Palangoje, J. Basanavičiaus g. kavinės lauko terasoje, pavogti du dviračiai, kurie buvo palikti neprirakinti. Dingusias dvirates transporto priemones savininkai įvertino 750 eurų. Taip pat nuo stalo dingo mobiliojo ryšio telefonas „Huawei“, kurio vertė 300 eurų. Padaryta 1050 eurų turtinė žala.

Juliaus Kalinsko nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: dviračiai Palangoje

Antradienį Palangos pareigūnams pranešta apie vagystes iš dviejų kioskų Kopų g., Palangoje. Iš vieno kiosko pavogta 100 eurų, muiliukai, žiebtuvėliai. Iš antrojo kiosko pavogta 88,40 eurai, įvairių gaiviųjų gėrimų už 78 eurus, kasos aparatas, kurio vertė 100 eurų.

„V.P.“ inf.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.