Netrukus – prancūzų vasaros kino festivalis

Penktadienį Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippas Jeantaudas ir Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani lankysis Palangoje, kur drauge su miesto meru Šarūnu Vaitkumi atidarys prancūzų vasaros kino festivalį.

Penktadienį Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippas Jeantaudas Palangoje atidarys kino festivalį. P.Martinkienės / Atvira Klaipėda nuotr.

Renginio metu taip pat bus atidaryta garsaus prancūzų fotogtafo André Perlsteino fotografijų paroda, ji veiks Palangos kurorto muziejuje.

Šis renginys yra gražių santykių tarp Prancūzijos amabasados Lietuvoje, Prancūzų instituto Lietuvoje ir Palangos miesto savivaldybės rezultatas. Palangos miestui  išreiškus didelį susidomėjimą prancūzų kultūra, šiuo renginiu ne tik tęsiami jau pradėti darbai kultūros srityje, bet  ir siekiama pritraukti kuo įvairesnį žiūrovą.  

Šios vasaros festivalio šūkiu ‘’Šios visos moterys !’’ pristatoma prancūzų kino panorama ir daugybė aktorių. Bus parodyti devyni šio šimtmečio filmai, kuriuose išvysite dešimt nuostabių įvairių kartų moterų, gyvai perteikiančių prancūzų kino įvairovę, turtingumą ir išradingumą.

Visi atrinkti filmai yra nauji. Juose vaizduojamos stiprios, laisvos ir kūrybingos prancūzų kino moterys, nuo Nicole Garcia iki Louane Emera, Audrey Tautou ir Sandrine Kiberlain. Nors šių dienų įvykiai gali kartais atitolinti mus nuo kino, siūlomi pamatyti filmai atskleis kertinį moterų vaidmenį šiame ypač populiariame ir šiuolaikiame mene.

Lietuvos žiūrovai galės atrasti ar dar kartą pamatyti filmų veikėjas, kurias įkūnija garsios šių dienų prancūzų kino aktorės.

Renginio pradžia – 17.50 val.

„V.P.“ inf.

31 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.