Oksana Pikul beveik 3 metų sūnui ieško auklės

Dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė (34 m.) pastaruoju metu išgyvena nelengvą gyvenimo etapą.

Oksana Pikul-Jasaitienė. D.Umbraso nuotr.

Garsiai nuskambėję pykčiai su vyru krepšininku Simu Jasaičiu (36 m.), slaptos meilės ir advokatų pasisakymai tapo tikru išbandymu moteriai.

Nepaisant to, Oksana visada šalia savęs turi du brangiausius žmones: mamą ir beveik 3 metukų sūnų Dominyką. 

O.Pikul-Jasaitienė savo socialiniame tinkle vis pasidalija akimirkomis su vaiku. Jie kartu žaidžia, Oksana prieš miegą jam seka pasakas ir, žinoma, suteikia visą savo motinišką meilę.

Nors pykčiai su Dominyko tėvu buvo skaudūs, pastaruoju metu viskas tarsi atslūgo. Dainininkė jau buvo paskelbusi kelias nuotraukas, kuriose matyti sūnaus ir tėvo akimirkos. 

Tačiau dabar, kai vasara – dainininkų darbo įkarštis, Oksana sūnui ieško auklės, kuri padėtų prižiūrėti Dominyką. Be to, O.Pikul pastaruoju metu rengia daug makiažo seminarų. Anksčiau Oksanai sūnų padėjo prižiūrėti mama Laima Pikul, kuri yra dirbusi aukle.

Lrytas inf.

38 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.