Penktadienį „Skydas“ Klaipėdoje – dėl aviacinės bombos statybvietėje

Klaipėdoje, Joniškės g., rasta aviacinė bomba. Įvestas saugumo planas „Skydas“.

15min nuotr.

Specialiosios tarnybos uostamiestyje sukeltos ant kojų penktadienį per pietus.

Sujudimas prasidėjo po to, kai statybvietėje Joniškės gatvėje buvo aptikta, pirminiais duomenimis, nuo karo laikų užsilikusi aviacinė bomba.

Teigiama, kad Joniškės gatvėje dirbo ekskavatorius, atliekantis žemės darbus objekte, kur tvarkoma kanalizacija. Vienu momentu traktorininkas kaušu kartu su žemės mase iškėlė sunkų metalinį daiktą, primenantį sprogmenį.

Statybos darbus nuspręsta stabdyti, apie radinį pranešta bendruoju pagalbos telefonu. Į įvykio vietą atvažiavo policija, greitoji. Pareigūnai pilnai užtvėrė tiek privažiavimą, tiek priėjimą prie pavojingos vietos. Laukiama išminuotojų.

15min. inf.

32 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.