Kretingoje pensininkas žuvo nuo šūvio

Kretingos rajone, Vydmantuose ankstų pirmadienio rytą įvyko tragedija. Nuo šautinės žaizdos žuvo 76-erių vyras.

Shutterstock nuotr.

Kol kas situacija nėra iki galo aiški ir policininkams. Aišku tik viena – žmogus žuvo iššovus jo paties teisėtai laikomam revolveriui.

Policijai apie galimą nelaimę pranešė tame pačiame daugiabučiame name gyvenantis žuvusiojo sūnus. 46-erių vyras paskambino į policiją 7.21 val. ir pranešė susikivirčijęs su tėvu, šis ėmęs šaudyti. Sūnus parbėgęs namo ir išsikvietė pareigūnus.

Atvykę pareigūnai apžiūrėjo garažą, kuriame įvyko tėvo ir sūnaus konfliktas, ir rado nuo šautinės žaizdos mirusį pensininką. Šalia jo gulėjo revolverio tipo pistoletas „Kora Brno“.

Šoko ištiktas sūnus papasakojo, kad tą rytą jam paskambino tėvas ir pranešė, kad dega jo garažas.

Vyras išbėgo žiūrėti, kas vyksta, tačiau ugnies garaže nepamatė.

Garaže stovėjo tėvas su ginklu rankoje ir, pasak sūnaus, pradėjo jam priekaištauti. Esą sūnus į jo automobilio tepalų talpą įpylė smėlio.

Tarp tėvo ir sūnaus įsiplieskė konfliktas.

Kaip vėliau pasakojo žuvusiojo sūnus, staiga driokstelėjo šūvis ir jis pabėgo į savo namus slėptis. Tada ir paskambino policijai.

Visą pirmadienį įvykio vietoje dirbo kriminalistikos specialistai

„K.D.“ inf.

247 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.