Pareigūnų šaudymo turnyrą laimėjo palangiškiai

Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities VPK vyko šaudymo tarnybiniais ginklais turnyras. Žymia taškų persvara jį laimėjo Palangos policijos komisariato pareigūnai.

Savo rezultatus analizuoja (iš kairės) Gintautas Pocevičius (Palangos policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas) ir Kęstutis Bončkus (Veiklos skyriaus viršininkas). Klaipėdos VPK nuotr.

Antrosios vietos nugalėtojais tarp komandų tapo Skuodo rajono policijos komisariato atstovai, o trečiosios – Viešosios tvarkos tarnybos (VTT) pareigūnai.

Be komandų, aiškintasi ir kas yra stipriausi pavieniai šauliai.

Klaipėdoje surengtame turnyre dalyvavo apskrities komisariatų pareigūnai

Tarp moterų pirmoji buvo Jurgita Slivskienė (VTT), antroji – Roma Staražinskaitė (Palangos miesto PK), trečioji – Inga Gumuliauskaitė (Kelių policijos tarnyba).

Šaudo G. Pocevičius

Tarp vyrų aukso medaliu pasipuošė Darius Lukošius (VTT), sidabro – Žydrūnas Kazbaraitis (Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyba), bronzos – Kęstutis Bončkus (Palangos m. PK).

„V.P.“ inf.

60 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.