Tarptautinis linijinių šokių festivalis „Draugystės tiltas 2018“ (nuotraukos, vaizdo įrašai)

Tryliktus metus linijinių šokių festivalio dalyviai Palangoje tiesia draugystės tiltą. Linedance šokėjai susirinko į Palangą, į šokančią Basanavičiaus gatvę, į Linedance šokių festivalį „Draugystės tiltas 2018“.

„V.P.“ nuotr.

Šiemetinis festivalis yra tryliktas. Jis organizuojamas Palangoje nuo 2006 metų. Minėdami atkurtos Lietuvos jubiliejų į antrąjį šimtmetį žengiame šokio žingsniu pasipuošę gera nuotaika ir nedylančia šypsena, kad galime būti laisvi ir šokti tai, ką norime, mokame ir mėgstame!

Meilė šokiui subūrė ir sukvietė dalyvius iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Šiandien Palangoje šoko linijinių šokių mėgėjai iš Alytaus, Anykščių, Butrimonių, Daugų, Domeikavos, Gargždų, Garliavos, Įgliaukos, Kalvarijos, Kauno, Kazlų Rūdos, Kelmės, Klovainių, Kudirkos Naumiesčio, Lazdijų, Liūdynės, Lygumų, Marijampolės, Mažeikių, Merkinės, Molėtų, Nidos, Paįstrio, Pakruojo, Palonų, Panevėžio, Prienų, Punios, Radviliškio, Ramygalos, Raseinių, Rietavo, Ringaudų, Salantų, Šiaulių, Šėtos, Šilutės, Telšių, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Viekšnių, Vilkaviškio, Vilkijos, Vilniaus, Zarasų, Žeimelio, Žemaičių Kalvarijos ir Klaipėdos.

„V.P.“ inf.

1276 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.