Dviratininkė Aldutė plojo iš džiaugsmo: vietoj baudos – pareigūno palydos iki pat namų

Šiandien Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnyba vykdė prevencinę policinę priemonę – Palangoje dėl galimai daromų pažeidimų važinėjant dviračiais, elektriniais paspirtukais, riedžiais.

Geranoriškas Klaipėdos VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnas vietoj baudos pasisiūlė parvesti senolę namo, pasirūpino ir jos dviračiu. Štai tokį vaizdą buvo galima matyti Vytauto gatvės namų kieme. "V.P." nuotr.

O štai Aldutė pakeliui namo parkrito Vytauto gatvės pradžioje. Ji gulėjo vidury gatvės, o šalia jos – dviratis.

Geranoriški pareigūnai pasigailėjo jau ne vieną nuobaudą turinčios senolės, atkėlė ją nuo gatvės. Šį kartą policininkai nebaudė moters. 

Vienas iš pareigūnų ramiai parlydėjo ponią Aldutę ir jos dviratį iki pat namų. Pasiekusi namus senolė, net rankas į viršų pakėlė iš džiaugsmo. O pastarosios brolis svarstė, ar liko dar pensijos pragyveno reikmėms. Aldutė rodė jam geltonus centus.

Moteris  labai dėkojo supratingiems pareigūnams ir džiaugėsi išvengusi baudos. 

„V.P.“ inf.

194 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.