Prieš Palangos gelbėtojus – prekeivių išpuolis?

Kažkas nusiaubė Palangos gelbėjimo stoties pietinį postą. Kurorto gelbėtojų vadas įtaria, kad tai nelegalių prekeivių kerštas.

Vytauto Petriko nuotr.

Pirmadienį ryte Palangos gelbėtojai pamatė suniokotą pietinį gelbėtojų stoties postą.

Spėjama, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį kažkas išlaužė plastikinį langą ir pavogė keturis gelbėjimo ratus, tiek pat gelbėjimo plūdžių bei gelbėjimo liemenių ir dvejus žiūronus. Buvo sugadintas plastikinis langas bei žaliuzės.

Suskaičiavęs nuostolius Palangos gelbėtojų tarnybos vadovas Jonas Pirožnikas policijai pranešė, kad tarnybai padaryta žala siekia 1 296 eurus.

J.Pirožnikas spėja, kad toks vandališkas poelgis gali būti nelegaliai maisto gaminiais bei gėrimais paplūdimiuose prekiaujančių asmenų kerštas.

Mat sekmadienį gelbėtojai talkino policininkams gaudant tokius nelegaliai dirbančius asmenis.

"Sulaikėme ne mažiau kaip dešimt asmenų. Tokių, kurie pardavinėja beliašus, visokius gėrimus ir šiaip neturi leidimo tokiai veiklai. Gelbėtojai yra policijos rėmėjai, mes turime teisę užkirsti kelią vykdomiems teisės pažeidimams, – kalbėjo J.Pirožnikas. – Kažkaip kovosime su vandalais. Esu medžiotojas. Gal reikės bebrų spąstus padėti. Įkiš koją, rėks per visą pliažą nesavu balsu. Atvažiuos policija ir juos sulaikys. Čia, aišku, juokauju, bet gintis nuo vagių reikės."

Anksčiau panašių dalykų nėra buvę, tiesa, pernai gelbėtojų nameliai buvo aprašinėti necenzūriniais žodžiais.

„K.D.“ inf.

110 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.