Pajūriečiai sportininkai varžėsi tarptautiniame dziudo turnyre

Praėjusį savaitgalį Plungėje vyko XI - asis jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2018“, kuris buvo skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti.

Į varžybas Plungėje vyko nemažas būrys sporto klubo „Ardonas“ auklėtinių bei jų treneris Erikas Cchovrebovas. „V.P.“ nuotr.

Varžybose dalyvavo per 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkai iškovojo keturis bronzinius medalius: Aleksandras Lukaitis svorio kategorijoje iki 29 kg, Patricijus Stuopelis (iki 46 kg), Kajus Andriekus (iki 55 kg) ir Pijus Stuopelis ( per 73 kg). Tarptautiniame turnyre iš viso varžėsi trylika dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų, dauguma jų treniruotes lanko pagal neformaliojo vaikų švietimo ugdymo programą.

Pirmąjį kartą dziudo varžybose svorio kategorijoje iki 30 kg dalyvavo Jonas Udalcovas, nors šįsyk laimėjo jo varžovas, tačiau Jonui svarbi kiekviena patirtis.

Ignas Martišius, Arnas Motiejaitis ir Herkus Kiauda svorio kategorijoje iki 30 kg, Elijus Nomgaudis ir Benediktas Bumbulis (iki 29 kg), Airidas Kiršis (iki 35 kg), Manfredas Nomgaudis (iki 38 kg) jau yra nekartą dalyvavę varžybose, tačiau fortūna nuo jų šį kartą nusisuko.

Dziudo sporto klubo „Ardonas“ inf.

38 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.