Sporto universiteto bendruomenė rengia protesto akciją dėl reorganizacijos

Antradienį Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenė rengia protesto akciją.

Organizatorių nuotr.

Akcija-sporto apdovanojimai „Kabinu sportbatį ant vinies“ skirta pareikšti nuomonę „apie sporto ir sporto mokslo žlugdymą, Seimo siūlymą Lietuvos sporto universitetą prijungti prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto“, teigia aukštoji mokykla.

Renginyje dalyvaus žinomi sportininkai, sporto federacijų ir organizacijų atstovai, studentai.

Protesto akcija vyks prie Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų. Vėliau čia vyks Lietuvos sporto universiteto Tarybos posėdis, kuriame planuoja dalyvauti Švietimo ir mokslo ministerijos bei Vyriausybės atstovai.

Seimas yra priėmęs nutarimą dėl Lietuvos sporto universiteto prijungimo prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU). Sporto universiteto valdymo organai tokiai reorganizacijai nepritaria.

Planuojama, kad Sporto universitetas veiktų LSMU sudėtyje kaip Sporto akademija, tačiau LSU siekia išlaikyti autonomišką statusą.

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė yra sakiusi, kad reorganizacija sutelktų biomedicinos mokslų potencialą, o šios studijų kryptys šiuo metu Kaune dubliuojamos.

Konstitucinis Teismas gegužės 29 dieną pradėjo nagrinėti bylą, ar LSU prijungimas prieš jo valią neprieštarauja Konstitucijai.

BNS inf.

31 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.