Kai pinigai nėra svarbiausia: Z.Zidane'as atsisakė garantuotų 20 mln. dolerių

Prieš keletą dienų Madrido „Real“ gerbėjus sukrėtė netikėta žinia, kai po trijų iš eilės laimėtų Čempionų lygos trofėjų iš vyriausiojo trenerio posto savu noru pasitraukė prancūzas Zinedine'as Zidane'as.

Zinedine'as Zidane'as | Scanpix nuotr.

Z.Zidane'as dar kartą įrodė, kad pinigai jam nėra svarbiausia. Dar būdamas žaidėju Z.Zidane'as atsisakė 6 mln. eurų ir baigė savo karjerą, o dabar tą patį padarė ir būdamas treneriu.

Z.Zidane'o kontraktas galiojo iki 2020 metų, o per vienerius metus jis būtų uždirbęs 10 mln. eurų, o viso prancūzas „Real“ ekipai atlaisvino 20 mln. eurų.

sportas.lt inf.

24 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.