Moteris galimai subadė šunį ir nuskandino vonioje

Gegužės 31 d. 13:15 val. Klaipėdos apskrities VPK gavo pranešimą apie, kad uostamiestyje, Tulpių g., namuose, 1970 m. gimusi moteris vonioje galimai nuskandino šunį, ant kurio kūno matėsi ir durtinės žaizdos.

Shutterstock nuotr.

Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnams siekiant sulaikyti galimai nusikalstamą veiką įvykdžiusią moterį, pastaroji aktyviai priešinosi, nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, užsidarė vonios kambaryje bei jiems grasino peiliu, dėl ko buvo panaudotos ašarinės dujos, elektros impulso prietaisas „Taser“ ir teleskopinė lazda.

Įkišus lazdą į tarpdurį, buvo išmuštas peilis.

Moteris sulaikyta ir pristatyta į Klaipėdos ligoninę.

„V.P.“

54 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.