Dėl nugaišusių žuvų paskelbta ekstremali situacija

Neringoje paskelbta savivaldybės lygio ekstremali situacija. Toks sprendimas priimtas, įvertinus  nugaišusių žuvų kiekį Kuršių mariose.

Neringos savivaldybės nuotr.

Sprendimas skelbti ekstremalią situaciją priimtas Neringos savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio metu.Kaip informavo Neringos savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus vyriausiasis specialistas Viktoras Kolokšanskis,per parą vien tik Nidos gyvenvietės ribose buvo surinkta 1,6 tonos nugaišusios žuvies. Ją gyvenviečių ribose renka UAB „Neringos komunalininkas“.

Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas informavo, kad išmesti nugaišusių žuvų kiekiai atitinka Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintus ekstremalaus įvykio kriterijų kiekius, be to, esama situacija, atitinka vieną iš savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos skelbimo ir atšaukimo tvarkoje minimą sąlygą – ekstremaliųjų įvykių likvidavimas savivaldybės teritorijoje užtrunka ilgiau kaip 24 valandas. 

Nugaišusios žuvys ir toliau bus renkamos pamaryje ties visomis gyvenvietėmis (ne gamtinėse teritorijose).

neringa.lt

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.