Specialiosios tarnybos vyko į statybvietę

Visos Palangos specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų penktadienį gavus pranešimą apie statybose prakirstą dujų vamzdį.

Lrytas.lt nuotr.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, vakar apie 11 val. 15 min. gautas pranešimas apie tai, kad Palangoje, Kęstučio g. 15, statybos aikštelėje prakirstas dujotiekio vamzdis. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, dujų avarinei tarnybai.

Įvykio liudytojai teigia, kad incidentas buvo lokalizuotas per maždaug 20 min. Vamzdis toje pačioje vietoje ir tokiu pat būdu buvo prakirstas ir prieš dvi savaites.

„V.P.“ inf.

126 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.