Varžybose Šakiuose finale susirungė du palangiškiai

Savaitgalį Šakiuose vykusiame tradiciniame Lietuvos vaikų dziudo čempionate "Pirma kova" dalyvavo ir Palangos sambo akademijos dziudo komandos auklėtiniai.

Palangiškiai sėkmingai sudalyvavo Lietuvos vaikų dziudo čempionate "Pirma kova" dalyvavo. Autoriaus nuotr.

U-11 amžiaus grupėje, kurioje buvo leidžiama varžytis sportininkams, turintiems baltus bei geltonus diržus, svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Aleksandras Knieža, jis visas tris kovas laimėjo aukščiausiu "ippon" vertinimu. U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg čempionu tapo Robertas Gramauskas, o svorio kategorijoje iki 60 kg, laimėję visas kovas, finale susitiko du palangiškiai Matas Kalvis bei Vakaris Viršilas, pastarasis ir tapo čempionu, Matas Kalvis užėmė antrąją vietą. Sidabro medaliais taip pat  pasipuošė Aironas Prževalskas svorio kategorija 38 kg (U-14) ir  Mantas Verseckas amžiaus grupėje 2003 ir vyresni.

U-9 amžiaus grupėje ( g. 2009 m. ir jaunesni) jėgas išbandė ir jauniausi komandos dalyviai Rokas Mažonas, jis užėmė trečiąją vietą, bei Darius Serepinas – ketvirtoji vieta.
Dziudo turnyras Šakiuose  vieniems mūsų sportininkams buvo startas, o kitiems – papildomas varžybinio ciklo etapas rengiantis  pagrindiniams šalies sambo bei dziudo čempionatams.

Ernestas Doržinkevičius

13 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.