Savivaldybėje – palangiškio tapytojo Jono Vaišės darbų paroda

Palangos miesto savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 112), antrojo aukšto fojė, atidaryta palangiškio tapytojo Jono Vaišės (1938-04-16 – 2013-10-09) darbų paroda. Ji skirta menininko 80-osios gimimo metinėms pažymėti.

G.Vaišienė kartu su Palangos meru Š.Vaitkumi ir jo patarėju P.Žeimiu. "V.P." nuotr.

Savivaldybės fojė papuošė devyni tapytojo darbai. Juos parodai parinko menininko žmona Gražina Vaišienė. „Tai – paskutiniu jo gyvenimo penkmečiu sukurti darbai. Šie paveikslai kurį laiką buvo eksponuojami miesto viešojoje bibliotekoje. Dabar, minint J. Vaišės 80-ąsias gimimo metines, norėjosi menininko darbus dar kartą parodyti Palangos visuomenei“, – sakė G. Vaišienė.

J. Vaišė labai mėgo gamtą, tad tapė peizažus, savo darbuose jis įamžino ir jūrą, Palangą. Dailininkas yra surengęs autorines parodas Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje, Kretingoje. Šio menininko paveikslai plačiai pasklidę ne tik po Lietuvą, bet ir po užsienį.

Palangos miesto savivaldybės administracijos antrojo aukšto fojė J. Vaišės darbai bus eksponuojami iki gegužės 18 dienos.

„V.P.“ inf.

58 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.