Skaitytojas teiraujasi: ar Kastyčio gatvė skirta tik žemaūgiams?

Ant Kastyčio gatvės šaligatvio, netoli teniso kortų, kreivai išaugusio medžio šaka sužalojo žmogų.

Kastyčio gatve žingsniuodamas pajūrio link žmogus mobiliajame telefone skaitė gautą žinutę, kai staiga pajuto gavęs smūgį į galvą. I.Valužės nuotr.

Ramiai sau žingsniuodamas pajūrio link žmogus mobiliajame telefone skaitė gautą žinutę, kai staiga pajuto gavęs smūgį į galvą. Atsitokėjęs pamatė, kad jo ūgis neatitiko šalikelėje augusio medžio šakos aukščio. Anot jo, eitynės į pajūrį buvo nutrauktos, nes po smūgio akyse pasipylę žaibai perėjo į galvos svaigulį ir pykinimą. Teko grįžti namo ir sau prisiekti, jog daugiau šia gatve jis niekada nekeliaus. „Matyt, ji skirta žemaūgiams“, – teigė į redakciją nuotrauką atsiuntęs palangiškis.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.