Ar jau pasveikinote Lietuvą? Palanga švenčia Kovo 11 - ąją (nuotraukų albumas)

Ar jau pasveikinote Lietuvą? Ž.Jankauskienės nuotraukos

Moksleivių instaliacijos „Keliaujantis laiškas šimtmečiui“ pristatymas prie Palangos kurhauzo, gėlių padėjimas ant prieš šešerius metus mirusio Kovo 11 - osios akto signataro, Palangos miesto tarybos nario ir kurorto vadovo Algimanto Vinco Ulbos kapo, palinkėjimai Lietuvai – tai tik maža dalis renginių, šiandien skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Akte remiamasi 1918 m. vasario 16 d. pasirašytu Lietuvos nepriklausomybės aktu, kuris niekada nenustojo teisinės galios.

Jei dar nespėjote pasveikinti Lietuvos ir užrašyti jai palinkėjimo, šiandien iki pat vakaro galite tai padaryti. Stendą sveikinimams rasite prie Kurhauzo.

"V.P." inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.