Mažasis palangiškis iš dziudo varžybų grįžo su bronzos medaliu

Savaitgalį įvyko Alytaus dziudo klubo „Simba“ organizuojamos varžybos – Atviras Alytaus miesto jaunučių dziudo čempionatas.

Palangos dziudo sporto klubo „Ardonas“ treneris Erikas Chovrebovas ir trečiąją vietą iškovojęs Aleksandras Lukaitis

Varžybose dalyvavo Palangos dziudo sporto klubo "Ardonas" sportininkas Aleksandras Lukaitis. 2007 – 2008 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 27 kg keturiose kovose pasiektos trys garbingos pergalės ir užimta trečioji vieta, tad bronzos medalis atkeliavo į pajūrį.

Artimiausi startai laukia kovo 10 d. Klaipėdos dziudo klubo organizuojamuose varžybose, o kovo 31 d. Palangoje vyks vaikų dziudo varžybos „Už savo šalį, už savo miestą“. J
os skirtos Palangos krašto prijungimo prie Lietuvos metinėms. Šiose varžybose dalyvaus sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų bei gausus kurorto dziudo klubo sportininkų būrys.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.