Turistus iš Rusijos Palangoje sužavėjo net susitikimams su būsto pirkėjais skirtas lauko paviljonas: "Oho, yra ir minkštasuolis!"

Prieš keletą dienų turistai iš Rusijos Tania ir Aleksejus youtube pasidalino savo įspūdžiais apie žiemišką Palangą, kurioje lankėsi pirmąjį metų mėnesį. "Žiūrėk, kaip čia faina!", – džiaugiasi Tania ir pastebi, kad sausį Palangoje ne ką prasčiau nei liepą.

J.Basanavičiaus gatvė, jūros tiltas, pajūris, vėlų vakarą įspūdingai apšviestas Birutės parkas ir romantiškas nakties laužas kotedžo, kurį išsinuomojo vienai nakčiai, kieme – pažiūrėję filmuką ir patys užsinorėsite aplankyti Palangą žiemą, ypač dabar, kai ji tokia baltai puošni.

Youtube nuotr.

Beje, be viso kito, svečius iš Rusijos sužavėjo inteligentiškai įrengti susitikimams su pirkėjais skirti nedideli paviljonai prie parduodamų nekilnojamojo turtų objektų, šįsyk tokį aptiko prie būsimojo išskirtinio Palangoje komplekso – "Eglės" apartamentų. "Oho, net minkštasuolis", – stebisi Aleksejus ir teigia, kad jų šalyje būsimieji sandoriai su statomo būsto pirkėjais aptariami vagonėliuose, primenančiuose statybinkams skirtas kilnojamąsias persirengimo vietas.

Youtube nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.