Įsimintinas palangiškio chorvedžio R.Juozapavičiaus gimtadienis – lėktuve virš Indijos Delio

Palangos šaulių choro bei moterų ansamblio „Guboja“ vadovas Rimgaudas Juozapavičius pastarąjį savo gimtadienį įsimins ilgam. Šampano taurė ir dovanėlė lėktuve, pakilusiame iš Indijos sostinės Delio, – taip pasveikino solenizantą orlaivio įgula.

Facebook nuotr.

Rimgaudas Juozapavičius savo gimtadienį atšventė lėktuve. Tuo pasirūpino lėktuvo aptarnaujantis personalas. Šampano taurės suskambo tik pakilus iš Delio (Indija) oro uosto. Nustebino ir miela dovanėlė! Tai olandų personalas!“, – savo feisbuko paskyroje prieš kelias valandas parašė muzikos pedagogė Valdonė Juozapavičienė.

Juozapavičiai namo grįžta iš netrumpos viešnagės Indijoje – ten palangiškiai dalyvavo indiškose vestuvėse.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.