Palangos kriminalai: apsimetęs policininku pasisavino pensiją

Į namus atėjusiam neva policijos pareigūnui  moteris atidavė savo pensiją – 295 eurus. „Delfi“ nuotr.

Vasario 26 d. gautas 1933 m. gimusios moters pareiškimas, kad apie 19 val. laidiniu telefonu jai paskambino vyriškis, prisistatė Klaipėdos miesto policijoje dirbančiu policininku ir pranešė, jog moteris gavo pensiją netikrais eurais, tad reikia juos patikrinti. Atėjusiam vyriškiui moteris padavė turėtus 295 eurus, o šis juos išsinešė.

Vasario 25 d. apie 16.45 val. Palangoje, ties Kretingos ir Vasaros g. sankryža, sustabdytas automobilis „Ford Focus“, transporto priemonę vairavo neblaivus (1,98 prom.) 1986 m. gimęs vyras. Jis sulaikytas.

Vasario 24 d. apie 15 val. Palangoje, Kastyčio g., automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo neblaivus (1,93 prom. girtumas) 1984 m. gimęs vyras, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusios transporto priemonės „BMW X3“ galinę dalį. Pastarosios vairuotojas ( g.1964 m.) buvo blaivus. Incidento metu žmonės nenukentėjo. Eismo įvykio kaltininkas sulaikytas.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.