Dar viena palangiškė tapo sukčių auka

Nors apie galimas sukčių pinkles ir būtinybę nepasitikėti telefonu skambinančiais „pareigūnais“ ar „banko darbuotojais“ kalbama, rašoma N metų, patiklių lietuvaičių vis dar atsiranda. Šįkart sukčiams santaupas patikėjo garbaus amžiaus palangiškė.

Policija informuoja, kad 1937 metais gimusi Palangos gyventoja nuo sukčių nukentėjo vasario 3 dieną, bet į teisėsaugą kreiptis ryžosi tik daugiau nei po savaitės. O ir kreipėsi moteris ne į savo miesto, bet į gretimo Kretingos rajono policijos pareigūnus. Čia vasario 14 d. ir buvo užregistruotas moters pareiškimas, kad vasario 3 d., apie 18 val., jai paskambino sukčiai, apgaulės būdu išviliojo PIN kodus bei į kitą sąskaitą persivedė 940 eurų. Policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.