Netektys: išlydėjome dar keturis palangiškius

 Palangos miesto Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, vasario 2-8 dienomis netekome dar keturių gyventojų. Miesto kapinėse amžinojo poilsio atgulė du vyrai ir dvi moterys.

Per šešias dienas netekome keturių palangiškių. efoto.lt nuotr.

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ernesta Girininkienė informavo, kad vasario 2 d. akis užmerkė 1946 m. gegužės 20 d. gimęs Mykolas Paulauskas. Vasario 5 d. į Amžinybę iškeliavo 1951 m. vasario 1 d. gimęs Vytautas Laučys, vasario 6 d. – 1930 m. spalio 11 d. gimusi Zinaida Vitkauskienė, o vasario 7 d. – 1921 m. kovo 5 d. gimusi Julija Tverijonaitė.

Užjaučiame velionių artimuosius.

 „V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.